Jak vytvořit dobrý web

3 otázky, které je třeba vyřešit, než se pustíte do tvorby webu
Tvorba web stránek je v dnešní době tak snadná, že ji hravě zvládnou i senioři. Vždy je ale namístě pečlivá příprava. Přečtěte si, co byste si měli před založením webu ujasnit.
Jakou doménu vybrat? Poradíme a zodpovíme 3 časté otázky
Chcete si koupit doménu, ale nevíte, jakou vybrat? Pomůžeme vám s rozhodováním. Zvolit tu správnou adresu je totiž velmi důležité. Dobrá doména prodává zboží či služby skoro sama, naopak nevhodná adresa může zákazníky odradit, nebo způsobit, že vás lidé na internetu ani nenajdou.
Co je registrace domény a kde ji vyřídit
Chcete mít vlastní webové stránky a ostatní vám říkají, ať si nejprve zařídíte registraci domény? Netušíte, o čem mluví, nebo jak na to? Nebojte, my vám všechno vysvětlíme.
Jak vytvořit web krok za krokem
Chcete mít vlastní stránky, ale nevíte, jak na ně? Dnes už je to naštěstí hračka. Webové stránky si snadno založíte i sami, a to když nevíte zhola nic o programování. Poradíme vám, jak vytvořit web od první myšlenky až po výběr toho nejlepšího řešení.
5 nejčastějších chyb na nově založených web stránkách
Tvoříte svoje první webové stránky? Pak si dejte pozor na chyby, kterých se nováčci ve světě onlinu dopouštějí. V našem článku se dozvíte, které nešvary to jsou nejčastěji.
Proč (ne)mít web zdarma
Proč platit za něco, co můžu mít jinde zdarma, říkáte si možná. Problém je ale v tom, že nedostanete stejnou službu. Weby zdarma se totiž od těch placených výrazně liší.