Weby

Vytvořte si vlastní web snadno a rychle. Své webové stránky vytvoříte v jednoduché online administraci. Vyberete si z několika responzivních šablon, díky kterým bude váš web optimalizovaný i pro zobrazení v mobilu.

Vyberte si službu Moje stránky

49 Kč
bez DPH za měsíc
59,29 Kč s DPH

redakční systém

web v rozsahu 2 stránky (na 1 doméně)

responzivní grafické šablony

5 MB limit pro nahrávaný soubor

zabezpečení pomocí SSL

zobrazit všechny parametry

199 Kč
bez DPH za měsíc
240,79 Kč s DPH

redakční systém

1000 podstránek pro váš web

120 grafických šablon

prostor 2 GB

e-maily 1 GB

zobrazit všechny parametry

399 Kč
bez DPH za měsíc
482,79 Kč s DPH

redakční systém

1000 podstránek pro váš web

responzivní grafické šablony

500 MB limit pro nahrávaný soubor

zabezpečení pomocí SSL

e-maily 1 GB

editace HTML a CSS stylů

zobrazit všechny parametry

Responzivní grafické šablony

Moje stránky vám umožní vytvořit web, jaký jste si vždycky přáli! Díky široké nabídce profesionálních grafických šablon vzniká nekonečné množství variant webových stránek. Všechny šablony jsou responzivní, váš web tak bude přehledný i na mobilu.

Hlavní výhody

Je to snadné

easy

Pomocí drag & drop funkce si jednoduše navrhnete a vytvoříte vlastní stránky jako od profesionála. Svůj web si můžete aktualizovat tak často, jak potřebujete, a nemusíte se spoléhat na nikoho dalšího. Vše máte pod kontrolou.

Jste vidět všude

see

Můžete si vytvořit webové stránky přizpůsobené pro mobilní zařízení, kompatibilní s většinou chytrých telefonů a tabletů. Vaše stránky budou pro zákazníky dostupné kdykoliv a odkudkoliv.

Máte dokonalý přehled

overview

Součástí služby Moje stránky ve všech jejích variantách jsou statistiky a reporty. Můžete tak sledovat, kolik lidí přichází na vaše stránky a jak vám obchody rostou.

Sociální sítě

social network

Své podnikání můžete rozšířit a zasáhnout víc zákazníků pomocí propojení na sociální sítě – Facebook, Pinterest, Twitter, Google+ a Tumblr.

Podpora nepřetržitě 24/7

suppor

Pokud potřebujete pomoct, můžete kontaktovat 24 hodin 7 dní v týdnu zákaznickou podporu ACTIVE 24. K dispozici jsou také FAQ a tipy a triky v našem Centru nápovědy.

FAQ

 1. Je služba Moje stránky určena pouze pro malé projekty?
  Ne, v žádném případě, Moje stránky jsou pro každého, kdo si chce sám vytvořit úžasný web. Hodí se pro malé, střední nebo neziskové organizace, soukromé osoby i ostatní. Prohlédněte si parametry a porovnejte varianty řešení pro výběr té správné varianty.
 2. Proč bych měl použít Moje stránky, místo toho, abych si najal webdesignera?
  Ze dvou jasných důvodů: ušetříte a budete mít své stránky pod kontrolou. Text, obrázky i vzhled můžete editovat a aktualizovat na principu drag&drop přímo z administrace webu. Nepotřebujete žádného vývojáře, všechny úpravy můžete provést sami, zobrazíte si jejich náhled, ujistíte se, že je vše v pořádku, a poté publikujete na stránky.
 3. Jak se liší varianty služby Moje stránky v nabídce ACTIVE 24?
  Varianty služby Moje stránky jsou navrženy tak, aby mohly sledovat růst vašeho podnikání. Startovací balíček umožňuje vytvořit základní webovou stránku. Je pro vás vhodný, pokud chcete být online a sdílet základní informace o svých službách. Vyšší balíčky vám umožní sdílet detailnější a širší informace, nabízí větší výběr šablon a sofistikovanější možnosti editace (CSS styly), více prostoru na disku pro váš web, funkce pro vytváření mobilní verze webu a řadu dalších funkcí. Pro více informací si prohlédněte porovnání balíčků.
 4. Mohu mít stránky na vlastní doméně?
  Ano. Můžete použít vlastní již zaregistrovanou doménu a nasměrovat ji na své nové stránky, nebo si objednat novou u ACTIVE 24 zároveň se službou Moje stránky. K registraci .CZ domény nyní dostanete Moje stránky Start na půl roku ZDARMA.
 5. Budu platit za přenesená data?
  Rozhodně ne, přenos dat je neomezený, nemusíte se obávat žádných dalších nákladů.