Přeskočit na obsah
Datové úložiště

Extra storage pro rozsáhlejší online projekty

Doplňková služba pro ty, kdo potřebují větší úložiště pro svůj projekt a využívají VPS (virtuální privátní server) nebo dedikovaný server. Bezpečné a zálohované úložiště pro vaše data, jehož velikost si můžete libovolně upravovat a data máte vždy dostupná. Úložiště lze připojit k více serverům.

Aby měl váš projekt dostatek prostoru

Kapacitu úložiště si nastavíte tak, jak potřebujete, a když bude potřeba, můžete ji kdykoliv zvýšit i snížit. Tím ovlivníte i cenu za využití úložiště.

Vyberte si kapacitu úložiště

SSD Disk /rok 160 GB
Dohromady

měsíčně

O vaše data se postaráme jako o vlastní

Výhody datového úložiště od Active24

1

Robustní SSD architektura

Žádné točivé disky. Naše úložiště stojí na Solid State Drive (SSD) technologii, která umožňuje rychlý zápis i čtení dat bez pohyblivých hardwarových prvků.
2

Asynchronní replikace dat pro větší bezpečnost

Data replikujeme 1:1 na identická disková pole. To je z bezpečnostních důvodů umístěno v jiném datovém centru. V případě potřeby se systém do druhého datového centra přepne.
3

Vysoká dostupnost dat

Používáme technologie, které zajistí, že se ke svým datům vždy dostanete – i v případě technického problému. Uložená data zrcadlíme na jiném disku, vše zálohujeme několikrát denně a využíváme tzv. redundantní síť bez SPOF (Single Point of Failure – bezchybovou).
Napřed server, potom datové úložiště

Začněte servery od Active24

Virtuální privátní server (VPS)

Vlastní server v cloudu je online prostor vyhrazený jenom pro vás. Je vhodný pro všechny, kdo přerostli běžný hosting a potřebují garantovat optimální výkon pro svůj web, e-shop nebo aplikaci.


Dedikovaný server

Pro ty, kdo potřebují na svém webu provádět náročnější operace. Získejte vlastní fyzický server, který s nikým nesdílíte, a který vám zaručí vysoký výkon, 100% spolehlivost i bezpečnost dat.


S radostí vám poradíme

Využijte náš individuální přístup

Zákaznická podpora