Přeskočit na obsah
Monitoring serverů

Co se děje na vašem serveru: real-time monitoring

Doplňková služba pro ty, kdo využívají VPS (virtuální privátní server) nebo dedikovaný server. Okamžitý a neustálý přehled o tom, co se na vašem serveru děje, jak je vytížený, jak je na tom s operačním pamětí nebo jak jsou obsazené disky. Monitoring serverů vám umožní rychle reagovat a v reálném čase sledovat dopad změn, které jste provedli.

Proč je dobré mít přehled o tom, co se na vašem serveru děje

Mít server bez monitoringu je jako jít na výlet bez mapy

S monitoringem sledujete klíčové ukazatele, máte přístup k historii a dostáváte upozornění

Kdy má smysl si objednat monitoring serverů? Ideálně hned, jakmile vám zprovozníme server (VPS či dedikovaný). Získáte tak přehled o dostupnosti kritických služeb a sledovaných metrikách. Oceníte i data z celé historie provozu serveru.

Monitoring

VPS, Windows a dedikovaný server

  • Real-time
  • Historie
  • Online dashboard
  • E-mailová notifikace
  • Zatížení CPU
  • Obsazení disků
  • Využití operační paměti
  • Stav RAID-u
  • Informace o MySQL/MariaDB a další

Proč monitorovat s námi

Aktivní monitoring od Active24

1

Využíváme profesionální a prověřenou platformu

Máme léty prověřené zkušenosti s platformou Zabbix. Jde o open-source řešení, za kterým stojí silná a uznávaná komunita. Zabixx je software určený ke sbírání milionů metrik ze serverů, virtuálních strojů a síťových zařízení.
2

Testováno na našich vlastních serverech

Monitoring testujeme sami na sobě – pro každý zákaznický server sledujeme stav hardwarových komponentů a dostupnost serveru. Jde o stejný nástroj, jaký využíváme pro službu monitoring.
3

Jsme tu pro vás 24/7/365

Nastavit monitoring nejspíš v pohodě zvládnete sami, ale kdyby náhodou ne, naše zákaznická podpora je vám neustále k dispozici. Platí to pro celou dobu naší spolupráce.
Nemáte ještě co monitorovat?

Servery od Active24

Virtuální privátní server (VPS)

Vlastní server v cloudu je online prostor vyhrazený jenom pro vás. Je vhodný pro ty, kdo přerostli běžný hosting a potřebují garantovat optimální výkon pro svůj web, e-shop nebo aplikaci.


Dedikovaný server

Vlastní server v cloudu je online prostor vyhrazený jenom pro vás. Je vhodný pro ty, kdo přerostli běžný hosting a potřebují garantovat optimální výkon pro svůj web, e-shop nebo aplikaci.


S radostí vám poradíme

Využijte náš individuální přístup

Zákaznická podpora