Přeskočit na obsah

Neztraťte žádné zákazníky

Přesměrování návštěvníků – jedním klikem na cíl


Přesměrování návštěvníků na přesně tu URL, kterou chcete, nikdy nebylo jednodušší. Ať už se jedná o profil na sociální síti nebo jakoukoli jinou webovou stránku.


Sdružování e-mailů – udržujte vše pod kontrolou


Nová doména vám umožňuje snadno přesměrovat příchozí e-maily na vaši současnou schránku. Mějte všechny své důležité zprávy na jednom místě a získejte profesionální a atraktivní e-mailovou adresu, aniž byste ztratili přehled.

Jaký typ přesměrování si vybrat?

1

Chci jen
přesměrovat web

Chcete-li svou doménu nasměrovat na jiný web nebo přijímat e-maily bez použití dalších e-mailových schránek, vystačíte si s doménou. Prostě si ji u nás zaregistrujte a je to!
2

Chci mít
více možností

Pokud chcete svou doménu přesměrovat na jiný web a nezměnit přitom URL adresu, zvolte službu Přímé přesměrování. Můžete si také vytvořit několik e-mailových adres, které přepošlou vaše zprávy do různých e-mailových účtů. Jednoduché a pohodlné!
3

Využiji pokročilé nastavení

Potřebujete změnit root adresáře domén, například pro WordPress Multisite? Pak neváhejte a zvolte plnohodnotný hosting. Díky němu můžete naplno využívat i e-mailové schránky, což vám umožní přijímat a odesílat zprávy přímo ze schránky vaší přesměrované domény.

Jaké přesměrování
vám vyhovuje?

Přímé doménové přesměrování

Klasické přesměrování dostupné
ke každé doméně


+ náklady na doménu
  • přesměrujte web na jinou adresu v rámci nemaskovaného přesměrování


  • přesměrujte cokoliv@vasedomena.cz na jednu adresu

Přesměrování přes
hosting

Přesměrování pro ty, kteří si chtějí
nastavit vše sami


+ náklady na doménu
  • využívejte pokročilé možnosti přesměrování webu, jako je změna root adresáře domén (například pro WordPress Multisite)
  • získejte plnohodnotné e-mailové schránky

Potřebujete poradit?

Žádný problém.
Pomůžeme vám!

Zákaznická podpora