SSL/TLS

Certifikáty SSL / TLS zvyšují důvěryhodnost vašich webových stránek a jsou nezbytné pro bezpečnou komunikaci prostřednictvím protokolu HTTPS. Pomocí těchto informací zajistíte, že citlivá data vyplněná vašimi zákazníky  (např. jméno, adresa, přihlašovací údaje nebo informace o kreditní kartě) jsou přenášena zašifrovaná na vlastníka domény, který web provozuje . Webové stránky a elektronické obchody s certifikací SSL se lépe zobrazují v organickém vyhledávání,  např. v Google.

Rapid SSL

Rapid SSL

Základní certifikát

Rychlé základní ověření držitele certifikační autoritou.

790 Kč bez DPH za rok

(955,90 Kč s DPH)

Rapid SSL Wildcard

Rapid SSL Wildcard

Certifikát pro subdomény

Umožňuje chránit jedním SSL certifikátem všechny subdomény.

2 790 Kč bez DPH

(3 375,90 Kč s DPH)

Zajišťujeme bezpečnost a důvěryhodnost

Více informací o certifikátech

Rapid SSL

Cenově nejdostupnější SSL certifikát. Validace probíhá pouze na úrovni ověření domény, zasláním potvrzovacího e-mailu. Výhodou je rychlé vystavení certifikační autoritou, často během několika minut. Doporučujeme pro projekty, pro které je prioritou rychlost získání certifikátu, účelnost zabezpečení a výhodná cena. Uplatní se tam, kde je vyžadována SSL komunikace a není nutné ověření společnosti a vyšší typ zabezpečení. Při prolomení ručí Rapid až 10 000 $.

Thawte SSL 123

Typově stejný certifikát jako RapidSSL je cenově nejdostupnější SSL certifikát od certifikační autority Thawte. Validace probíhá pouze na úrovni ověření domény a díky tomu může být certifikát vystavený certifikační autoritou obratem, během několika minut. SSL 123 se od RapidSSL liší především vyšší hodnotou záruky za prolomení SSL. Při prolomení ručí Thawte až 500 000 $.

Rapid SSL Wildcard

Tento certifikát zabezpečuje hlavní doménu a také všechny její subdomény (např. *.active24.cz), z toho důvodu se mu také někdy říká “hvězdičkový“. Výhodou je rychlé vystavení na základě ověření domény potvrzením z příslušné e-mailové adresy. Hodí se pro zabezpečení SSL komunikace, u které není vyžadováno ověření společnosti a vyšší typ zabezpečení. Při prolomení ručí Rapid až 5 000 $.

Thawte Web Server (OV)

Thawte Web Server SSL certifikát zajišťuje kompletní identifikaci a ověření společnosti, pro kterou je vystaven, deklaruje tedy, kdo je provozovatelem takto zabezpečených webových stránek. Z toho důvodu jej doporučujeme pro všechny webové projekty a aplikace, pro které je důležité zdůraznit důvěryhodnost a bezpečnost. Využití nachází nejčastěji pro komerční projekty, jako jsou e-shopy, rezervační systémy a firemní weby nebo pro veřejné projekty.  Certifikační autorita dohledává údaje o společnosti ve veřejně dostupných telefonních seznamech a kontaktuje vlastníka telefonicky. Při prolomení ručí Thawte až 1 250 000 $.