SSL/TLS

Certifikáty SSL / TLS zvyšují důvěryhodnost vašich webových stránek a jsou nezbytné pro bezpečnou komunikaci prostřednictvím protokolu HTTPS. Pomocí těchto informací zajistíte, že citlivá data vyplněná vašimi zákazníky  (např. jméno, adresa, přihlašovací údaje nebo informace o kreditní kartě) jsou přenášena zašifrovaná na vlastníka domény, který web provozuje . Webové stránky a elektronické obchody s certifikací SSL se lépe zobrazují v organickém vyhledávání,  např. v Google.

Rapid SSL

Rapid SSL

Základní certifikát

Rychlé základní ověření držitele certifikační autoritou.

790 Kč bez DPH za rok

(955,90 Kč s DPH)

Thawte SSL 123

Thawte SSL 123

Základní certifikát od Thawte

Při prolomení ručí Thawte až 500 000 $.

1 590 Kč bez DPH za rok

(1 923,90 Kč s DPH)

Rapid SSL Wildcard

Rapid SSL Wildcard

Certifikát pro subdomény

Umožňuje chránit jedním SSL certifikátem všechny subdomény.

2 790 Kč bez DPH

(3 375,90 Kč s DPH)

Thawte Web Server (OV)

Thawte Web Server (OV)

Vyšší úroveň šifrování

Doporučujeme pro zabezpečení plateb kartou.

3 290 Kč bez DPH za rok

(3 980,90 Kč s DPH)

Thawte Web Server (EV)

Thawte Web Server (EV)

Nejvyšší ověření

Nejdůvěryhodnější  zabezpečení www stránek, deklarované zeleným pruhem.

8 900 Kč bez DPH za rok

(10 769 Kč s DPH)

San SSL Web Server (EV)

San SSL Web Server (EV)

Pro další domény

Tento certifikát můžete použít jako rozšíření Thawte Web Server (EV) pro další domény.

6 390 Kč bez DPH za rok

(7 731,90 Kč s DPH)

Zajišťujeme bezpečnost a důvěryhodnost

Více informací o certifikátech

Rapid SSL

Cenově nejdostupnější SSL certifikát. Validace probíhá pouze na úrovni ověření domény, zasláním potvrzovacího e-mailu. Výhodou je rychlé vystavení certifikační autoritou, často během několika minut. Doporučujeme pro projekty, pro které je prioritou rychlost získání certifikátu, účelnost zabezpečení a výhodná cena. Uplatní se tam, kde je vyžadována SSL komunikace a není nutné ověření společnosti a vyšší typ zabezpečení. Při prolomení ručí Rapid až 10 000 $.

Thawte SSL 123

Typově stejný certifikát jako RapidSSL je cenově nejdostupnější SSL certifikát od certifikační autority Thawte. Validace probíhá pouze na úrovni ověření domény a díky tomu může být certifikát vystavený certifikační autoritou obratem, během několika minut. SSL 123 se od RapidSSL liší především vyšší hodnotou záruky za prolomení SSL. Při prolomení ručí Thawte až 500 000 $.

Rapid SSL Wildcard

Tento certifikát zabezpečuje hlavní doménu a také všechny její subdomény (např. *.active24.cz), z toho důvodu se mu také někdy říká “hvězdičkový“. Výhodou je rychlé vystavení na základě ověření domény potvrzením z příslušné e-mailové adresy. Hodí se pro zabezpečení SSL komunikace, u které není vyžadováno ověření společnosti a vyšší typ zabezpečení. Při prolomení ručí Rapid až 5 000 $.

Thawte Web Server (OV)

Thawte Web Server SSL certifikát zajišťuje kompletní identifikaci a ověření společnosti, pro kterou je vystaven, deklaruje tedy, kdo je provozovatelem takto zabezpečených webových stránek. Z toho důvodu jej doporučujeme pro všechny webové projekty a aplikace, pro které je důležité zdůraznit důvěryhodnost a bezpečnost. Využití nachází nejčastěji pro komerční projekty, jako jsou e-shopy, rezervační systémy a firemní weby nebo pro veřejné projekty.  Certifikační autorita dohledává údaje o společnosti ve veřejně dostupných telefonních seznamech a kontaktuje vlastníka telefonicky. Při prolomení ručí Thawte až 1 250 000 $.

Thawte Web Server (EV)

Patří do nejdůvěryhodnější kategorie SSL certifikátů, které se díky rozšířenému ověření EV (Extended Validation) ve webových prohlížečích zobrazuje s výrazným zeleným pruhem s názvem organizace.  Zabezpečení projektů EV certifikátem zvyšuje důvěryhodnost a prestiž provozovatele, protože ten je ověřený certifikační autoritou podle nejpřísnějších standardů. Využití nachází u projektů s požadavkem na nejvyšší stupeň důvěryhodnosti, například v bankovním a finančním sektoru je naprostou samozřejmostí.  Certifikační autorita prověřuje společnost mnohem důkladněji a k ověření vyžaduje zaslání ověřených dokumentů poštou. Při prolomení ručí Thawte až 1 500 000 $.

San SSL Web Server (EV)

Thawte Web Server s rozšířeným ověřením podporuje technologii SAN/UC, která umožňuje zabezpečit jedním SSL certifikátem více různých domén. Uspoří vám tedy  náklady na SSL zabezpečení, pokud potřebujete zabezpečit více webových projektů. Výhodou tohoto certifkátu je, že vám umožní měnit a přidávat další domény i během platnosti vydaného certifikátu. Nemůžete měnit pouze hlavní doménu. Při prolomení ručí Thawte až 1 500 000 $.

Tento certifikát můžete použít jako rozšíření Thawte Web Server (EV) pro další domény a můžete si ho objednat přes autorizovaný požadavek v Zákaznickém centru.