O společnosti ACTIVE 24

ACTIVE 24, s.r.o. se zabývá webhostingem a registrací domén od roku 1996. Nabízíme širokou škálu internetových služeb pro webové stránky a online projekty. Umožňujeme registraci domén na desítkách různých koncovek (TLD). Poskytujeme sdílený i privátní hosting a managed servery na míru. Nabízíme řešení pro snadnou tvorbu a správu webových stránek a e-shopů a řadu souvisejících služeb.

Všem našim službám zajišťujeme nepřetržitou zákaznickou podporu 24 hodin 7 dní v týdnu prostřednictvím telefonu, chatu a e-mailu. Věříme, že tak našim uživatelům pomáháme čelit každodenním nástrahám překotného rozvoje internetového světa.

Je pro nás klíčové poskytovat stabilní služby na vysoké technické úrovni. Proto pravidelně investujeme do potřebné infrastruktury a věnujeme se inovacím. Vaše weby a domény jsou pro nás na prvním místě.

Záleží nám na prostředí, ve kterém žijeme, proto od ledna 2020 využíváme pro napájení serverů v našem datacentru výhradně energii z obnovitelných zdrojů.

Technické zázemí

Naším cílem je úspěch online projektů našich zákazníků, kterým poskytujeme maximálně spolehlivé a moderní technické zázemí. Chápeme, že toho lze dosáhnout jen za cenu neustálých inovací a proto pravidelně investujeme do používaných technologií, hardware a uživatelských nástrojů.

Provozujeme servery v moderním datacentru DC Tower a v geograficky odděleném záložním datacentru. Všechny služby a data našich zákazníků denně zálohujeme.

Díky tomu jsou naše služby spolehlivé, mají vysoký uptime a garantovanou kvalitu.

Sídlo a lidé

ACTIVE 24 sídlí v Praze a má 49 zaměstnanců. Současným majitelem společnosti je severská společnost Axcel. Od roku 2016 poskytujeme služby také zákazníkům ve Španělsku, Holandsku, Německu a Velké Británii.

1996

sdružení Globe Internet

1997

Globe Internet, s.r.o.

2003

vstupujeme na slovenský trh

2004

změna vlastníka a značky z Globe Internet, s.r.o. na ACTIVE 24, s.r.o.

2008

DNSSEC pro .CZ domény

2009

zaregistrováno 100 tisíc .CZ domén

2010

multihosting – 1 prostor pro víc webů 

2011

certifikovaný registrátor CZ.NIC – pět hvězdiček

2014

přesun do datacentra DC Tower

2015

webhosting s neomezeným prostorem

2016

naše služby využívá 100 000 zákazníků, spravujeme služby zákazníků ACTIVE 24 na holandském, španělském, německém a britském trhu

2017

společnost slaví 20 let na trhu

2018

změna vlastníka - nový vlastník je severská společnost Axcel