Přeskočit na obsah
Kdo jsme

Váš parťák v onlinu od roku 1996

Více než 25 let zkušeností

Active24 vznikla jako česká firma Globe Internet v roce 1996. Nejprve jsme nabízeli čistě webhosting a registraci domén, postupem času se naše služby rozrostly o nástroje pro tvorbu webu, firemní e-maily nebo privátní servery. Takový kufřík s nářadím pro perfektní online prezentaci.

Na dotaz odpovíme kdykoliv

Na rozdíl od mezinárodních poskytovatelů obdobných služeb se u nás vždy spojíte s člověkem, který své oblasti rozumí a mluví česky. Naši kolegové jsou na příjmu 24/7/365 a můžete je kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo přes chat.

Znalosti a zkušenosti na světové úrovni

Od roku 2018 jsme součástí mezinárodní skupiny Loopia Group. Švédský lídr v oblasti domén, webhostingu a souvisejících služeb nám poskytuje stabilní zázemí spolu se znalostmi a zkušenostmi světového formátu.

Hodnoty, ze kterých neslevujeme

1

Stabilní a kvalitní služby

S námi vám datový únik nehrozí – vysoké zabezpečení je jednou z našich priorit. Naše služby přizpůsobujeme nejnovějším trendům v oblasti online prezentace.
2

Jednoduché používání

Naším krédem je poskytovat vysoce kvalitní služby, které zvládnete obsloužit sami bez IT znalostí.
3

Moderní IT zázemí

Veškerou techniku neustále inovujeme a obnovujeme. Abychom mohli poskytovat nejkvalitnější služby, investujeme do nového vybavení.

Potřebujete pomoc?

Zavolejte nebo napište, ozveme se vám

Zákaznická podpora