Podmínky neomezeného hostingu

Naše webhostingové balíčky jsou navrženy tak, aby kompletně splňovaly nároky na hostování drtivé většiny webových stránek, určených pro osobní potřebu, pro podnikání malých až středních firem a pro potřeby podobných organizací. Proto mají nastavený neomezený přenos dat a některé balíčky také neomezený diskový prostor pro web. To znamená, že neomezujeme objem přenesených dat ani velikost prostoru pro web za předpokladu, že jsou tyto zdroje využívány běžným způsobem, pro obvyklé účely a v souladu s Všeobecnými podmínkami ACTIVE 24.

 

Webhosting není cloudovým úložištěm dat a z důvodu neúměrných nákladů není určen pro odkládání velkých souborů, které s hostovaným webem nijak nesouvisí. Webhostingové balíčky nejsou určeny například pro archivaci, zálohování, sdílení nebo synchronizaci souborů, zejména pokud tyto nesouvisí s hostovaným webem, ani pro ukládání materiálu, který může být stahován přes jiné webové stránky. Dodržování těchto podmínek jsme oprávněni kdykoliv ověřovat.

V případě, že by objem přenesených dat, velikost obsazeného diskového prostoru nebo využití jiných systémových prostředků vaším webem představovaly riziko pro stabilitu, výkon nebo dostupnost našich serverů, datového úložiště, sítě nebo jiné části naší infrastruktury, může být pro další provoz vašeho webu nutné snížení jeho zátěže nebo upgrade na robustnější řešení, např. virtuální nebo fyzický managed server. V takovém případě vás včas upozorníme a požádáme o změnu. V případě neuposlechnutí naší výzvy si z důvodů zajištění stability naší infrastruktury vyhrazujeme právo vaše služby dočasně nebo trvale pozastavit.

Pro webhostingové balíčky s neomezeným diskový prostorem je na úvod vždy přiděleno 20 GB prostoru. Kapacitu přiděleného prostoru pravidelně vyhodnocujeme a v případě, že se jeho využití blíží nastavenému limitu a prostor je využíván v souladu s těmito podmínkami, automaticky ho zdarma navýšíme o 10 GB, maximálně však jednou měsíčně. Pro webhostingové balíčky s neomezeným diskový prostorem je stanoven maximální limit pro celkový počet souborů a složek na jednom virtualhostu (hostované doméně) na 500 000.

Pokud u nás hostujete weby i jiná data a nechcete si lámat hlavu s tím, jestli služby využíváte podle našich standardů pro obvyklý webostingu, můžete bez starostí využít náš produkt virtuálního managed serveru (VMS). S tímto produktem budete mít vyhrazené prostředky a nijak neohrozíte stabilitu, výkon nebo dostupnost našich serverů pro ostatní zákazníky. S výběrem správné služby a přesunem dat vám rádi pomůžeme.