Jednou provždy online

Hosting s .CZ doménou na 1. rok za 59 Kč měsíčně + DPH

Chcete se vrhnout do online podnikání? Máte firmu, která by si zasloužila vlastní stránky? Vytvořte si je u nás – rychle, jednoduše a chytře. Stačí si pořídit hostingový balíček Komplet, ke kterému vám teď dáme .CZ doménu jako dárek na 1. rok. Za celý nový web tak se vším všudy zaplatíte 59 Kč měsíčně + DPH. Dejte svým nápadům prostor ještě dnes. 

ACTIVE 24 Komplet web

Hosting + .CZ doména

59 Kč za měsíc / 708bez DPH za rok

(71,39 Kč / 856,68 Kč s DPH)

Redakční systém WordPress

Při objednávce můžete zvolit automatickou instalaci populárního redakčního systému WordPress na váš hosting. Instalaci můžete provést také později ze Zákaznického centra

top
Neomezený prostor pro web
5 GB pro e-maily
Komerční SSL certifikát

Pokud chcete zvýšit bezpečnost a důvěryhodnost svých stránek, kupte si tzv. SSL certifikát.

Za příplatek
Zákaznická podpora zdarma 24/7

Zákaznická podpora zdarma 24/7

PHP, CGI skripty, MySQL, CRON
.CZ doména na 1. rok jako dárek
akce
Počet webů

Počet samostatných webů, které můžete v rámci daného balíčku provozovat.

1

Dobrá .CZ doména jako dárek na 1. rok

S ACTIVE 24 si bez problémů zvládnete založit web, který bude vašemu projektu slušet. Součástí balíčku Komplet je teď navíc i .CZ doména na 1. rok, takže kromě neomezeného hostingu (prostor pro web) a dalších nepostradatelných záležitostí získáte také spolehlivou online adresu.
Tedy místo, kde vás zákazníci kdykoliv a jednou provždy najdou.

Máte nápad? Zjistěte, jestli je vaše .CZ doména volná.

REGISTRACE DOMÉNY

Jak na WordPress Jak na WordPress

Pokud si chcete web spravovat vlastnoručně, stačí ho na pár kliknutí napojit na redakční systém WordPress. Co k tomu budete potřebovat? Doménu a webhosting, které jsou součástí balíčku, trochu toho času a chuť do práce. 

Instalace WordPressu je snadná a hned po jejím dokončení můžete začít skládat svůj sen. Na výběr máte přes 7 000 šablon, tu pravou si tak hravě zvolíte podle cílů a potřeb webu. Pak vás čeká instalace widgetů, rozšiřujících pluginů a nakonec tvorba samotného obsahu (texty, obrázky, videa…) a postupné tunění k vaší absolutní spokojenosti. 

Ztrácíte se? Poradíme, vysvětlíme, navedeme. Mrkněte na videa a články níže nebo se rovnou obraťte na naši špičkovou podporu, která je tu pro vás 24/7.