.CZ doména

 

Rozjíždíte nový byznys nebo máte firmu, která by si zasloužila vlastní web? Založte si ho u nás – rychle a jednoduše. Stačí si pořídit výhodný balíček s ročním webhostingem, ke kterému vám dáme .CZ doménu zdarma na celý první rok. Kompletní web vás takto vyjde na pouhých 49 Kč měsíčně (bez DPH). A pokud na své stránky budete chtít přilákat nové návštěvníky, stačí si k balíčku přikoupit ještě šikovný SEO nástroj, který se o to postará. 

 

ACTIVE 24 Komplet web

Hosting + .CZ doména

49 Kč za měsíc / 588 Kč bez DPH za rok

(59,29 Kč / 711,48 Kč s DPH)

ACTIVE 24 Profi web

Hosting + .CZ doména + SEO nástroj

 1188 za rok

 2 148 Kč za rok

Akční cena platí na první platební období.

 

Redakční systém WordPress

Při objednávce můžete zvolit automatickou instalaci populárního redakčního systému WordPress na váš hosting. Instalaci můžete provést také později ze Zákaznického centra

top top
Neomezený prostor pro web
5 GB pro e-maily
SSL certifikát

Pokud chcete zvýšit bezpečnost a důvěryhodnost svých stránek, kupte si tzv. SSL certifikát.

Zákaznická podpora zdarma 24/7

Zákaznická podpora zdarma 24/7

PHP, CGI skripty, MySQL, CRON
.CZ doména na 1. rok zdarma
akce akce
SEO nástroj pro zvýšení návštěvnosti
Sledování rankingu vašeho webu
Našeptávač nových klíčových slov
Monitoring návštěvnosti webu
Srovnání se 3 konkurenčními weby

S ACTIVE 24 si bez problémů zvládnete založit kompletní web. Přičemž doména a webhosting jsou základ. Pokud si web chcete spravovat sami, s naším balíčkem ho jednoduše napojíte na redakční systém WordPress, kde máte na výběr víc než 7 000 šablon. Navíc, zvolíte-li pro svůj web .CZ doménu, dostanete ji od nás na rok zdarma jako bonus. Chcete hned zkraje oslovit budoucí zákazníky? Zaměřte se na SEO – pomůže vám s tím náš šikovný SEO nástroj. Můžete tak účinně zvyšovat návštěvnost a sledovat, jak jste na tom v porovnání s konkurencí. Naše špičková podpora je tu pro vás 24/7, takže pomůžeme, kdykoliv budete potřebovat.

registrace domény