Založte si web na .CZ doméně

 

Rozjíždíte nový byznys nebo máte firmu, která by si zasloužila vlastní web? Založte si ho u nás – rychle a jednoduše. Stačí si pořídit výhodný balíček s ročním webhostingem, ke kterému vám dáme .CZ doménu zdarma na celý první rok. Kompletní web vás takto vyjde na pouhých 49 Kč měsíčně (bez DPH). A pokud na své stránky budete chtít přilákat nové návštěvníky, stačí si k balíčku přikoupit ještě šikovný SEO nástroj, který se o to postará. 

 

ACTIVE 24 Komplet web

Hosting + .CZ doména

49 Kč za měsíc / 588 Kč bez DPH za rok

(59,29 Kč / 711,48 Kč s DPH)

ACTIVE 24 Profi web

Hosting + .CZ doména + SEO nástroj

179 Kč za měsíc / 2 148 Kč za rok

(59,29 Kč / 711,48 Kč s DPH)

Redakční systém WordPress

Při objednávce můžete zvolit automatickou instalaci populárního redakčního systému WordPress na váš hosting. Instalaci můžete provést také později ze Zákaznického centra

top top
Neomezený prostor pro web
5 GB pro e-maily
SSL certifikát

Pokud chcete zvýšit bezpečnost a důvěryhodnost svých stránek, kupte si tzv. SSL certifikát.

Zákaznická podpora zdarma 24/7

Zákaznická podpora zdarma 24/7

PHP, CGI skripty, MySQL, CRON
.CZ doména na 1. rok zdarma
akce akce
SEO nástroj pro zvýšení návštěvnosti
Sledování rankingu vašeho webu
Našeptávač nových klíčových slov
Monitoring návštěvnosti webu
Srovnání se 3 konkurenčními weby

S ACTIVE 24 si bez problémů zvládnete založit kompletní web. Přičemž doména a webhosting jsou základ. Pokud si web chcete spravovat sami, s naším balíčkem ho jednoduše napojíte na redakční systém WordPress, kde máte na výběr víc než 7 000 šablon. Navíc, zvolíte-li pro svůj web .CZ doménu, dostanete ji od nás na rok zdarma jako bonus. Chcete hned zkraje oslovit budoucí zákazníky? Zaměřte se na SEO – pomůže vám s tím náš šikovný SEO nástroj. Můžete tak účinně zvyšovat návštěvnost a sledovat, jak jste na tom v porovnání s konkurencí. Naše špičková podpora je tu pro vás 24/7, takže pomůžeme, kdykoliv budete potřebovat.

registrace domény

Přitáhněte mraky návštěvníků