Nemusíte být expert na SEO,

Otestujte, jak je na tom váš web

ACTIVE 24 SEO ACTIVE 24 SEO

Chcete na svůj web přivést maximum návštěvníků bez dalších investic do reklamy? ACTIVE 24 SEO vám pomůže váš web optimalizovat pro vyhledávače a vybudovat lepší pozici ve výsledcích neplaceného vyhledávání.

179 Kč za měsíc bez DPH

Cena s DPH je 216,59 Kč

Výhodně v balíčku s hostingem

Komplet SEO

179 Kč bez DPH za měsíc

Cena s DPH je 216,59 Kč

ACTIVE24 SEO (search engine optimization) vyhodnotí slabiny vašeho webu a ukáže vám, co je potřeba změnit,  aby se váš web umisťoval ve výsledcích vyhledávání před konkurenčními weby.  

V přehledném dashboardu uvidíte, jak se vyvíjí vaše pozice ve vyhledávání, jak se daří Googlu indexovat obsah vašeho webu, a  jak si vedete v porovnání s ostatními. Za pomocí jednoduchých a názorných instrukcí v češtině budete krok za krokem své SEO vylepšovat a svůj pokrok můžete sledovat průběžně  v přehledném dashboardu.


 

Doporučujeme také

MOJE stránky SEO

Jednoduše si za pár chvilek naklikáte moderní web, který snadno zviditelníte ve vyhledávačích díky našemu SEO průvodci.

ACTIVE 24 Google Ads

Jednoduchý a přehledný nástroj, pomocí kterého si vytvoříte optimální reklamu na Googlu, která se bude automaticky hradit z vašeho měsíčního kreditu.

ACTIVE 24 Google Listing

Využijte výhody Google MyBusiness karty, díky které Google zobrazí přednostně aktuální informace, které vaši zákazníci hledají nejčastěji.