SEO + Ads nástroj

Komplet SEO + Ads

Využijte výhodný balíček naších služeb a získejte návštěvníky pro váš web. Vytvořte web a rovnou začněte na vyšších pozicích ve vyhledávání. Díky vhodně umístěné reklamy na Google pak oslovte nové zákazníky. 

Výhodný balíček obsahuje kromě hostingového balíčku Komplet také SEO nástroj pro lepší návštěvnost webu a manažer reklam, díky kterému aktivně oslovíte nové zákazníky. Ušetříte až 127 Kč měsíčně bez DPH.

 

309 Kč za měsíc bez DPH

Cena s DPH je 373,89 Kč

ACTIVE 24 Ads (advertising / inzerce) vám pomůže nastavit účinou reklamu na Googlu. 

V přehledné administraci zjistíte, jakou reklamu používá vaše konkurence, vyberete si měsíční investici do inzerce a z pohodlí sledujete, jak je reklama úspěšná. Samozřejmě vám dáme tipy, jak reklamu využít naplno. V kombinaci Active 24 SEO nástroje získáte velký náskok před ostatními začínajícími weby.
 

FAQ

Je možné přejít z webhosting Komplet na Komplet SEO+Ads?

Ano, již zřízený webhosting Komplet můžete snadno převést na výhodný balíček Komplet SEO + Ads ze svého zákaznického centra.

Kolik doplatím pokud přejdu z webhosting Komplet na Komplet SEO+Ads? 

Cena balíčku Komplet SEO + Ads ke zřízenému webhostingu je 260 Kč bez DPH měsíčně (314,60 Kč s DPH). Doplatek se dopočítává do data původní expirace balíčku. Cena balíčku Komplet SEO + Ads ke zřízenému webhostingu je 309 Kč bez DPH měsíčně (3373,89 Kč s DPH

ACTIVE 24 SEO

Se SEO nástrojem snadno získáte lepší pozici ve výsledcích vyhledávání díky navrhované optimalizaci webu a zároveň budete mít detailní srovnání s konkurenčními weby.

Komplet Online Marketing

Využijte potenciál online marketingu na maximum. Tento balíček obsahuje SEO nástroj, manager reklam a chytrého správce vaší Google My Business karty.

ACTIVE 24 Ads

Jednoduchý a přehledný nástroj, pomocí kterého si vytvoříte optimální reklamu na Googlu, která se bude automaticky hradit z vašeho měsíčního kreditu 1000 - 5000 Kč.