MOJE stránky

REGISTRACE DOMÉNY

Jednoduchý web vás propojí se světem

Moje stránky si zamilujete, mají jednoduchou administraci, ve které si za pár chvilek naklikáte web v moderním a responsivním designu. Díky nim budete i na dálku neustále  ve spojení se svými zákazníky a žádná zakázka vám neuteče.  Web můžete spravovat snadno i z mobilního telefonu.

Mimořádná nabídka: Při registraci .CZ domény získáte Moje stránky Start na první rok se slevou 50 %. Moje stránky Standard a Premium o 25 % levněji na první předplacené období. Tuto akční nabídku nelze kombinovat s jinými slevami.

Moje stránky Trial

 

ZDARMA na 14 dní

Moje stránky Start

 

50 % sleva na první rok při registraci .CZ domény

29 Kč bez DPH za měsíc

Cena s DPH je 35,09 Kč

Moje stránky Standard

 

25 % sleva na první fakturační období

199 Kč bez DPH za měsíc

Cena s DPH je 240,79 Kč

Moje stránky Premium

25 % sleva na první fakturační období

399 Kč bez DPH za měsíc

Cena s DPH je 482,79 Kč

Stylové responzivní šablony

Moje stránky vám umožní vytvořit web, jaký jste si vždycky přáli! Díky široké nabídce profesionálních grafických šablon vzniká nekonečné množství variant webových stránek. Všechny šablony jsou responzivní, váš web tak bude přehledný i na mobilu.

Malíř pokojů

“Nemám kancelář, tak jsem hledal jednoduchý způsob, jak být v kontaktu s novými zákazníky. Moje stránky je opravdu jednoduché vytvořit a vypadají jako od profíka. Zajišťují mi pravidelný přísun dalších zakázek.”

Majitel pražírny a kavárny

“Dokud jsem neměl webové stránky, byl jsem odkázaný na pravidelné zákazníky, kteří to k nám mají blízko. Web jsem měl hotový za půl hodinky a díky němu mám teď další odběratele pro naši ručně praženou kávu, kteří si ji nechají posílat poštou přes půl republiky.”

 

Předseda družstva společenství vlastníků

“Spravuji majetek družstva a nechci utrácet víc, než je nutné. Moje stránky jsou za super cenu a členové družstva náš nový web chválí.”

FAQ

FAQ

Více informací

vyhody

Hlavní výhody

Více informací

Záleží nám na prostředí, ve kterém žijeme

Snažíme se o zodpovědný přístup ke společnosti, a chceme minimalizovat naši uhlíkovou stopu. Od ledna 2020 proto využíváme pro napájení serverů v našem primárním datacentru DC Tower výhradně energii z obnovitelných zdrojů, přestože jsou náklady na její dodávku vyšší než u konvenční energie.

 

Přehrát video