Schránka Plus

Kteroukoliv ze svých schránek v rámci řešení ACTIVE 24 E-mail můžete upgradovat na Schránku PLUS. Schránka PLUS představuje cenově dostupnou alternativu k řešení Microsoft Exchange.

Díky ní získáte větší kapacitu schránky, vaše data budete mít vždy po ruce, vše si jednoduše nastavíte a budete efektivněji komunikovat a vaše dokumenty budete mít vždy online.

Schránky PLUS si můžete objednat spolu se základním balíčkem ACTIVE 24 E-mail. Pokud již máte aktivní službu ACTIVE 24 E-mail, a chcete objednat schránku PLUS, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu.

bez DPH za měsíc: 69 Kč

s DPH: 83,49 Kč

Co konkrétně vám toto vylepšení přinese

Větší kapacita schránky

Pro svou poštu a dokumenty budete mít k dispozici prostor 30 GB.

Vaše data vždy po ruce

Kompletní obsah své schránky, tedy poštu, kontakty, kalendář i dokumenty, můžete synchronizovat až mezi pěti zařízeními. Svá data tak budete mít kdykoliv k dispozici, ať už pracujete z počítače, tabletu nebo mobilu.

Moderní technologie

Podpora technologie Exchange ActiveSync® zajišťuje PUSH synchronizaci dat, takže se o nové zprávě nebo události dozvíte ihned. Tato technologie je podporována na platformách iOS, Android, Windows Phone a BlackBerry 10.

Jednoduché nastavení

Díky technologii autodiscover stačí při nastavení e-mailového účtu v mobilu nebo poštovním klientu (např. Outlook) zadat pouze adresu a heslo. Ostatní parametry se již nastaví automaticky.

Efektivnější komunikace

Team Chat vám umožní komunikovat s více kolegy najednou rychle a efektivně. Videohovory vám pak usnadní domluvu s obchodními partnery.

Dokumenty online

"Už žádné stahování" Díky WebDokumentům budete všechny dokumenty spravovat online, přímo v prohlížeči. Samozřejmost je kompatibilita s MS Office.