Domény

Doména je adresa, pod kterou vás všichni najdou na internetu. Najděte to správné doménové jméno a zaregistrujte si vlastní doménu prostřednictvím ACTIVE 24, dokud je volná. Registrací domény u ACTIVE 24 získáte navíc další služby, které můžete začít ihned používat zdarma. Vyberte si z více než 380 doménových koncovek.

Koupí .CZ domény věnujete 1 Kč na Konto Paraple.

Přehrát video
Přehrát video

REGISTRACE DOMÉNY

Domény v akci

.CZ doména zdarma

První rok registrace .CZ domény zdarma při objednávce neomezeného hostingu alespoň na jeden rok.

.ME v akci!

Registrace za 99 Kč bez DPH*
Původní cena 399 Kč

Pro obnovu platí cena dle standardního ceníku.

*(119,79 Kč s DPH)

.SE v akci!

Registrace za 99 Kč bez DPH*
Původní cena 399 Kč

Pro obnovu platí cena dle standardního ceníku.

*(119,79 Kč s DPH)

VŠECHNY DOMÉNOVÉ AKCE

Podívejte se na kompletní přehled  doménových akcí

Služby k doménám

Web na rok zdarma

Web zdarma

K registraci .CZ domény získáte Moje stránky Start na rok zdarma.

Upozornění

Upozornění

Objedná-li si zákazník tuto službu, bude o blížícím se termínu vypršení registrace domény upozorněn nejen zasláním e-mailu, ale v případě potřeby i telefonátem a doporučeným dopisem.

Superstránka

Superstránka

Superstránka je bezplatná služba, která vám umožnuje jednoduše prezentovat své osobní údaje, koníčky nebo podnikatelské zájmy na internetu.

Webforward Mailforward

Přesměrování webu a e-mailů

Prostřednictvím služby Webforward můžete přesměrovat doménu na jakékoliv jiné webové stránky. Pomocí služby Mailforward budou e-maily přeposlány na jednu zvolenou e-mailovou adresu

DNSSEC

Zabezpečení DNSSEC

DNSSEC chrání domény proti přesměrování a zaručuje že se při zadání domény do internetového prohlížeče skutečně zobrazí obsah vašich stránek.

DNS

Nastavení DNS

Nastavení DNS záznamů domény, která je registrovaná u ACTIVE 24, je zdarma. Pokud registrátorem není ACTIVE 24, účtujeme roční poplatek ve výši 250 Kč (302,50 Kč s DPH) za zanesení domény do zóny ACTIVE 24.

Pokud máte svoji doménu u jiného registrátora, můžete ji kdykoliv převést (transferovat) k ACTIVE 24. Převeďte svou doménu k nám a získáte další služby zdarma k vaší doméně.

Veškeré informace k převodu domény najdete v naší nápovědě.

Generátor domén

Hromadná registrace domén

Nové doménové koncovky     (New gTLDs)

ACTIVE 24 je certifikovaný registrátor .CZ domén s nejvyšším možným počtem pěti hvězdiček s platnou certifikací pro tento rok. V certifikačním procesu jsme získali plný počet bodů (100). Podporujeme všechny technologie, doporučené centrálním registrem NIC.CZ -  mojeID, DNSSEC a IPV6.

 

certifikovany_registrator