Proč ACTIVE 24

Služby si vyzkoušíte zadarmo

Pod jednou střechou u nás najdete nejrůznější doménové koncovky, neomezený prostor pro webové stránky na sdíleném webhostingu, privátní servery i e-maily, které zvládnou plánování, sdílení, inteligentní přílohy, chatování a další funkce. Profesionální webové stránky a e-shop si vyzkoušíte v bezplatné verzi.

Nonstop zákaznická podpora 24/7

Nejste si jisti nastavením? Máte jakýkoli dotaz? Rádi vám kvalifikovaně poradíme. Obrátit se na nás můžete 24 hodin 7 dní v týdnu telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím chatu. Naši specialisté vám pomohou také s nastavením Wordpressu anebo převodem stránek od jiného poskytovatele webhostingu.

Vaše data jsou u nás v bezpečí

Uvědomujeme si, jak moc jsou pro vás data důležitá. Všechny weby a e-maily proto hostujeme na značkových serverech, které pravidelně obnovujeme, umístěné jsou ve dvou na sobě nezávislých datových centrech. Všechna data zálohujeme na denní bázi a provoz serverů navíc neustále kontrolujeme. Weby na OS Linux podepisujeme důvěryhodným certifikátem Let´s Encrypt.

Své služby si nastavíte sami

U ACTIVE 24 máte své služby pod kontrolou neustále. Ovládat je můžete jednoduše pomocí online rozhraní našeho Zákaznického centra. Nastavení není složité ani zdlouhavé. Vše zařídíte během pár minut.

S námi držíte krok

Naše technické zázemí je maximálně spolehlivé a moderní. Jako primární datové centrum využíváme moderní DC TOWER pod Žižkovským vysílačem. Rychlost připojení do NIX.CZ z DC Tower je v současné době 2x10 Gbps, datový okruh mezi primárním a sekundárním datovým centrem má rychlost 10 Gbps.

V našem oboru umíme chodit

Registrujeme domény celého světa a provozujeme hostingové služby už od roku 1996. Za ta léta jsme vyladili všechna řešení pro střední a malé firmy, neziskový sektor i soukromé osoby. Nejste si jistí s výběrem služby, která sedne vašim potřebám? Rádi vám poradíme.