Web Asistent

Web Asistent je nejjednodušší řešení pro zaneprázdněné byznysmeny, jako jste nejspíš i vy. Věnujte se v klidu svému oboru a návrh webu, jeho tvorbu, správu, hosting a další technikálie nechte na nás. Pomůžeme vám webové stránky navrhnout a následně vám je vytvoříme a optimalizujeme, takže vás vaše cílová skupina na internetu snadno najde.

Vyřešíme za vás veškeré technické záležitosti - pohlídáme vám vaše domény, postaráme se o zálohování, hosting a jednoduše kompletní zázemí pro vaše webové stránky. Přitom si zachováte naprostou nezávislost – správu svého webu můžete kdykoliv převzít do vlastních rukou.

 

Nezávazná poptávka

1000 Kč bez DPH v rozsahu dvou hodin (1 210 Kč s dph)

Web Asistent školení

Rádi vám pomůžeme s orientací v administraci služby Moje stránky a ACTIVE 24 e-shop. V rámci 2 hodinového školení vás seznámíme s nastavením těchto služeb a jejich správou. Zároveň nastavíme váš web podle vašich požadavků.

Kontaktujeme vás telefonicky a domluvíme si společně přesný termín online školení.  To bude probíhat z pohodlí vašeho domova či pracovištěpřipojíme se po telefonu a pomocí vzdálené plochy na váš počítač a kompletně vás službou provedeme i s praktickými ukázkami.

Pokud služby ACTIVE 24 e-shop nebo Moje stránky ještě nemáte a pouze přemýšlíte o školení ještě před rozhodnutím, zda si je pořídíte, vše vám předvedeme v testovacích verzích, které mají vždy nejvyšší možné parametry dané služby.

Pokud 2 hodiny nebudou stačit, je možné kdykoliv dokoupit další školení či nastavení z naší strany za zvýhodněnou hodinovou sazbu 600 Kč bez DPH (726 Kč s DPH). Tato nabídka platí také pro administraci webových stránek ve WordPressu – o celkové ceně školení dle požadovaného rozsahu vás vždy informujeme předem.

2 500 Kč bez DPH za měsíc (3 025 Kč s DPH)

Web Asistent

support

Kompletní péči o doménu

Zkonzultujeme s vámi výběr a registraci domény, pohlídáme za vás expiraci a zajistíme prodloužení vaší domény na další období. Pomůžeme vám také s aktualizací kontaktních informací u vaší domény.

build

Tvorbu webu

Navrhneme a vytvoříme web v rámci šablon nástroje Moje stránky (strukturu, vzhled a zformátování obsahu včetně zprovoznění dostupných pluginů a formulářů).

update

Průběžnou aktualizaci webu

Na základě vašich požadavků budeme vaše stránky průběžne aktualizovat. Také vás budeme pravidelně kontaktovat, abychom znali vaše aktuální potřeby.

backup

Hosting a pravidelné zálohování dat

Vaše stránky budou umístěné na prvotřídním hostingu, který každou noc zálohujeme. Stránky navíc budou chráněné bezpečnostním certifikátem.

email

E-mailové schránky

Zajistíme vám provoz, konfiguraci a zálohování vašich e-mailových schránek.

optimalization

Optimalizaci webu

Váš web bude optimalizován pro vyhledávače, nastavíme klíčová slova, zkontrolujeme indexaci webu na Google a Seznamu, minimalizujeme duplicitní a podobný obsah na vašem webu a zajistíme čitelné URL.

 1. Co zahrnuje základní měsíční sazba Web Asistent?
  Tvorbu, update, správu 1 webu pro 1 doménu (v rozsahu první měsíc 20 hodin práce web-asistenta, další měsíce v rozsahu 5 hodin měsíčně, nevyčerpané hodiny se nepřevádějí do dalšího měsíce).
 2. Na jaké domény se vztahuje registrační poplatek?
  Registrační poplatek pro 1 doménu neplatí pro prémiové domény a nezahrnuté koncovky.
 3. Kolik e-mailových schránek obsahuje služba Web Asistent?
  Web Asistent obsahuje 5 e-mailových schránek ACTIVE 24 E-mail po 10 GB.
 4. Kdy bude můj požadavek zpracován?
  Garantujeme vám, že vaše požadavky budou zpracovány bez odkladu, nejpozději následující pracovní den.
 5. Kolik budu platit, když budu chtít nějakou práci navíc?
  Hodinová sazba nad rámec balíčku Web Asistent je 1 000 Kč/hodina.
 6. Vytváříte loga?
  Logo vám rádi vytvoříme, cena je za příplatek 2 000 Kč/hodina práce grafika.
 7. Mohu získat další služby?
  Další služby lze dokoupit za standardní ceníkové ceny – typicky další e-maily, schránky PLUS, další domény.
Martin Vráblík

Po - Pá 9-17 hod.