Pomáháme

Kromě plnění primárních ekonomických cílů má společnost ACTIVE 24, s.r.o. zájem dlouhodobě podporovat veřejně prospěšné akce. V rámci těchto aktivit jsme spustili několik projektů, které mají za cíl koncepční podporu neziskového sektoru. Pomáháme finanční i nefinanční formou, do projektů jsme zapojili i naše zaměstnance.

Sponzoring hostingu neziskových organizací
Sponzorované hostingové služby mají možnost získat nadace, humanitární organizace a neziskové organizace nabízející informace v oblasti pomoci dětem, nemocným, postiženým a rozvoje vzdělávání.

Centrum Paraple
Za každou .CZ doménu, registrovanou nebo obnovenou u ACTIVE 24, věnujeme 1 Kč CENTRU PARAPLE a společně tak podpoříme handicapované spoluobčany.

Den OFFLINE
I zaměstnanci společnosti ACTIVE 24 se osobně podílejí na podpoře neziskových projektů, ať už je to fomou příspěvku na konto Člověka v tísni při záplavách v roce 2009 nebo nefinanční podporou - 1 pracovním dnem v neziskovém sektoru.

Spolupráce s Wikimedia Česká republika
Cílem sdružení je propagace a podpora svobodné tvorby na území České republiky se zaměřením na projekty nadace Wikimedia, organizační pomoc při pořádání akcí, pomoc v otázkách svobodných licencí, .....

Kontaktujte nás +420 234 262 000 marketing@active24.cz

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).