Doména .EU v akci a bezpečný a rychlý hosting za zaváděcí ceny

21. června 2019

Společnost ACTIVE 24 nabízí .EU doménu do 30. července 2019 jen za 79 Kč bez DPH a k ní nové hostingové balíčky za zaváděcí cenu.

K cenově zvýhodněné doméně .EU si nyní může každý zákazník ACTIVE 24 objednat Turbo nebo Web Security hosting. Oba balíčky jsou čerstvou novinkou a do konce července jsou za zaváděcí cenu na 1. rok.
Web Security zajistí, že vaše webové stránky budou chráněné proti hackerům. Turbo hosting má nejméně 10 x nižší agregaci serveru a vaše webové stránky se s ním budou načítat rychleji.

.EU doména patří mezi nejoblíbenější doménové koncovky nejen u firem, které chtějí expandovat na zahraniční trh, ale i u jednotlivců. Je výbornou alternativou, pokud je vaše doména na národní koncovce obsazená a nebo se chcete pojistit před nekalou konkurencí.
.EU doména je oblíbenou koncovkou Evropanů. V České republice se v loňském roce zaregistrovalo celkem 157 804 .EU domén. (zdroj EURID)

ACTIVE 24 je přední český registrátor domén a poskytovatel webhostingových služeb. Společnost se zaměřuje na malé a střední podniky, kterým nabízí kompletní internetová řešení. Jde především o  webhosting včetně řešení pro tvorbu a správu webu, e-maily a serverová řešení s garantovaným výkonem. ACTIVE 24 sleduje a rozvíjí současné trendy technického vývoje a naslouchá potřebám zákazníků, díky tomu může nabízet služby ve vysoké technické kvalitě a s kvalitní zákaznickou podporou. ACTIVE 24 je firmou s prověřenou historií a ve svém oboru působí více než 20 let.