Říkáte o nás

Radim Hladiš, playou.com
domény, hosting
fotka pana Hladiše

Služby ACTIVE 24 využívám více než 10 let. Cením si jak kvality a spolehlivosti služeb, tak i ochoty a empatie týmu na supportu.

Josef Pomikálek, behejchytre.cz
domény, hosting Komplet
fotka pana Pomikálka

V roce 2005 jsem pracoval na Petřinách jako ředitel jedné banky a setkával se s lidmi z vaší firmy, která sídlila o ulici dál, a všichni byli velmi příjemní. Když jsem před 2 lety registroval doménu a vybíral webhostingovou firmu moje volba byla jasná. Líbil se mi Váš web a jeho přehlednost. Se službami ACTIVE 24 jsem opravdu velmi spokojený. Vaše Zákaznické centrum funguje perfektně a neváhám Vás doporučovat svým známým.

Jiří Poskočil, harmoniamystika.cz
doména, Moje stránky
fotka pana Poskočila

Při rozjezdu své živnosti, jsem potřeboval rychle a levně založit web pro svou firmu. Od známé jsem se dozvěděl o Active 24 a balíčku Moje stránky Start. Výsledkem jsou jednoduché a elegantní stránky, které naprosto splňují mé požadavky a jsem klienty často chválen za jejich přehledný a čistý vzhled.

Mojmír Šemnický,
festivalcesnekubuchlovice.cz
domény
fotka pana Šemnického

Active24 jsem si vybral pro vysokou profesionalitu podpory, jednoduchou obslužnost, relativně levné produkty. Celkově jsem velmi spokojen a mohu jen doporučit dalším zájemcům o bezproblémovou správu webů.

Petr Silon, hotel-duo.cz
domény, multihosting
fotka pana Silona

Dlouhodobě oceňuji kvalitní a stabilní služby, které ACTIVE 24 poskytuje našemu Hotelu Duo od roku 2008. Správu našich domén, multihosting pro weby, bezproblémové e-mailové i další služby si pohodlně nastavuji v zákaznickém centru, případně mi pomůže non-stop technická podpora.
Doporučuji.

Marek Brabec, virtual-zoom.cz
domény, dedikovaný server
fotka pana Brabce

Rozhodli jsme se pro ACTIVE 24 dedikovaný server, protože chceme mít naše služby v bezpečí. Je zřejmé, že toto rozhodnutí bylo správné.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).