.CZ doména

 

Rozjíždíte nový byznys nebo máte firmu, která by si zasloužila vlastní web? Založte si ho u nás – rychle a jednoduše. Stačí si pořídit výhodný balíček s ročním webhostingem, ke kterému vám dáme .CZ doménu zdarma na celý první rok. Kompletní web vás takto vyjde na pouhých 59 Kč měsíčně (bez DPH). A pokud na své stránky budete chtít přilákat nové návštěvníky, stačí si k balíčku přikoupit ještě šikovný SEO nástroj, který se o to postará. 

 

ACTIVE 24 Komplet web

Hosting + .CZ doména

59 Kč za měsíc / 708 Kč bez DPH za rok

(71,39 Kč / 856.68 Kč s DPH)

ACTIVE 24 Profi web

Hosting + .CZ doména + SEO nástroj

 1188 za rok

 2 148 Kč za rok

Akční cena platí na první platební období.

 

WordPress publishing system

When ordering, you can choose the automatic installation of popular WordPress on your hosting. You can also install it later from our Customer Center.

Unlimited web space
5 GB email space
SSL certificates

To increase the security and integrity of your website, we recommend you buy a so-called SSL Certificate.

Charged Charged
Zákaznická podpora zdarma 24/7

Free customer support 24/7

PHP, CGI skripty, MySQL, CRON
.CZ domain free for the 1st year
extra extra
SEO tool to increase web visibility
Track the ranking of your site
Suggest new keywords
Website traffic monitoring
Comparison with 3 competing sites

S ACTIVE 24 si bez problémů zvládnete založit kompletní web. Přičemž doména a webhosting jsou základ. Pokud si web chcete spravovat sami, s naším balíčkem ho jednoduše napojíte na redakční systém WordPress, kde máte na výběr víc než 7 000 šablon. Navíc, zvolíte-li pro svůj web .CZ doménu, dostanete ji od nás na rok zdarma jako bonus. Chcete hned zkraje oslovit budoucí zákazníky? Zaměřte se na SEO – pomůže vám s tím náš šikovný SEO nástroj. Můžete tak účinně zvyšovat návštěvnost a sledovat, jak jste na tom v porovnání s konkurencí. Naše špičková podpora je tu pro vás 24/7, takže pomůžeme, kdykoliv budete potřebovat.

domain registration