Jednou provždy online

Hosting s .CZ doménou na 1. rok za 59 Kč měsíčně + DPH

Chcete se vrhnout do online podnikání? Máte firmu, která by si zasloužila vlastní stránky? Vytvořte si je u nás – rychle, jednoduše a chytře. Stačí si pořídit hostingový balíček Komplet, ke kterému vám teď dáme .CZ doménu jako dárek na 1. rok. Za celý nový web tak se vším všudy zaplatíte 59 Kč měsíčně + DPH. Dejte svým nápadům prostor ještě dnes. 

ACTIVE 24 Komplet web

Hosting + .CZ doména

59 Kč za měsíc / 708 bez DPH za rok

WordPress publishing system

When ordering, you can choose the automatic installation of popular WordPress on your hosting. You can also install it later from our Customer Center.

Unlimited web space
5 GB email space
SSL certificates

To increase the security and integrity of your website, we recommend you buy a so-called SSL Certificate.

Charged
Zákaznická podpora zdarma 24/7

Free customer support 24/7

PHP, CGI skripty, MySQL, CRON
.CZ domain free for the 1st year
extra
Number of websites

Number of webs you can operate with this package.

1

Dobrá .CZ doména jako dárek na 1. rok

S ACTIVE 24 si bez problémů zvládnete založit web, který bude vašemu projektu slušet. Součástí balíčku Komplet je teď navíc i .CZ doména na 1. rok, takže kromě neomezeného hostingu (prostor pro web) a dalších nepostradatelných záležitostí získáte také spolehlivou online adresu.
Tedy místo, kde vás zákazníci kdykoliv a jednou provždy najdou.

Máte nápad? Zjistěte, jestli je vaše .CZ doména volná.

domain registration

Jak na WordPress Jak na WordPress

Pokud si chcete web spravovat vlastnoručně, stačí ho na pár kliknutí napojit na redakční systém WordPress. Co k tomu budete potřebovat? Doménu a webhosting, které jsou součástí balíčku, trochu toho času a chuť do práce. 

Instalace WordPressu je snadná a hned po jejím dokončení můžete začít skládat svůj sen. Na výběr máte přes 7 000 šablon, tu pravou si tak hravě zvolíte podle cílů a potřeb webu. Pak vás čeká instalace widgetů, rozšiřujících pluginů a nakonec tvorba samotného obsahu (texty, obrázky, videa…) a postupné tunění k vaší absolutní spokojenosti. 

Ztrácíte se? Poradíme, vysvětlíme, navedeme. Mrkněte na videa a články níže nebo se rovnou obraťte na naši špičkovou podporu, která je tu pro vás 24/7.