AKTIVUJTE si

webhosting

Profesionální hostingové služby poskytujeme už víc než 20 let. Naše webhostingové balíčky zahrnují vše, co potřebujete pro plně funkční a úspěšné webové stránky. Klíčové parametry neomezujeme, za fixní poplatek získáte neomezený prostor a neomezený počet databází i FTP přístupů. Na všechny weby s OS Linux automaticky instalujeme důvěryhodný SSL/TLS certifikát Let's Encrypt. Součástí balíčků jsou e-mailové schránky a instalace WordPressu a dalších redakčních systémů.

Pro svou novou objednávku webhostingového balíčku si můžete vybrat až z šesti různých výhod. Vyberte si svou výhodu na 1. rok!

Webhosting Komplet

49 Kč bez DPH za měsíc (59,29 Kč s DPH)
SSL certifikát ZDARMA
instalace WordPressu

Vyberte si svou výhodu na první rok:

  • K neomezenému hostingu Komplet, Firma nebo Expert na 1 rok registrace .CZ domény ZDARMA. Podmínky*
  • Sleva na webhosting Firma (pro 5 webů) nebo Expert (pro 10 webů). Podmínky*
  • K registraci .CZ domény web s redakčním systémem Moje Stránky Start na 1 rok zdarma. Podmínky*
  • Nejoblíbenější redakční systémy zdarma - WordPress, Joomla, WooCommerce a další se na vaše webhostingové balíčky nainstalují automaticky a zdarma.
  • Garance vrácení peněz v případě vaší nespokojenosti platí pro všechny webhostingové balíčky (bez udání důvodu) do 14 dnů.
  • Při převodu stránek od konkurence vám dáme 100% hostingu navíc a s převodem webu vám pomůžeme. Do poznámky v objednávce prostě uveďte text “100 % webhostingu navíc”. Podmínky
  • Kupon GoogleAdWords - K vaší nové objednávce webhostingu u ACTIVE 24, vám zdarma věnujeme kredit 1000 Kč do online reklamního systému Google AdWords. Podmínky

 

*Podmínky akční nabídky

Akční nabídka platí pouze pro nové objednávky na první platební období. Na další platební období účtujeme standardní cenu dle platného ceníku. Slevy mezi sebou nelze vzájemně kombinovat. V případě využití Garance vrácení peněz za hosting nebude uplatněna sleva na doménu (vrácená částka bude ponížena o cenu domény).

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).