Nemusíte být expert na SEO,

Otestujte, jak je na tom váš web

ACTIVE 24 SEO

179 Kč/měsíc

Přiveďte na svůj web maximum návštěvníků bez velkých investic. ACTIVE 24 SEO vám pomůže váš web optimalizovat pro vyhledávače a vybudovat lepší pozici ve výsledcích neplaceného vyhledávání.

ACTIVE24 SEO (search engine optimization) vyhodnotí slabiny vašeho webu a ukáže vám, co je potřeba změnit,  aby se váš web umisťoval ve výsledcích vyhledávání před konkurenčními weby.  

V přehledném dashboardu uvidíte, jak se vyvíjí vaše pozice ve vyhledávání, jak se daří indexovat obsah vašeho webu, a  jak si vedete v porovnání s ostatními. Za pomocí jednoduchých a názorných instrukcí v češtině budete krok za krokem své SEO vylepšovat a svůj pokrok můžete sledovat průběžně  v přehledném dashboardu.


 

Doporučujeme také

ACTIVE 24 SEO

Se SEO nástrojem snadno získáte lepší pozici ve výsledcích vyhledávání díky navrhované optimalizaci webu a zároveň budete mít detailní srovnání s konkurenčními weby.

ACTIVE 24 Ads

Jednoduchý a přehledný nástroj, pomocí kterého si vytvoříte optimální reklamu na Google, která se bude automaticky hradit z vašeho měsíčního kreditu 1000 - 5000 Kč.

Komplet Online Marketing

Využijte potenciál online marketingu na maximum. Tento balíček obsahuje SEO nástroj, manager reklam a chytrého správce vaší Google My Business karty.