Nemusíte být expert na SEO,

Otestujte, jak je na tom váš web

ACTIVE 24 SEO

Přiveďte na svůj web maximum návštěvníků bez velkých investic. ACTIVE 24 SEO vám pomůže váš web optimalizovat pro vyhledávače a vybudovat lepší pozici ve výsledcích neplaceného vyhledávání.

1024 Kč na 6 měsíců bez DPH

Cena s DPH je 1 299,54 Kč

ACTIVE24 SEO (search engine optimization) vyhodnotí slabiny vašeho webu a ukáže vám, co je potřeba změnit,  aby se váš web umisťoval ve výsledcích vyhledávání před konkurenčními weby.  

V přehledném dashboardu uvidíte, jak se vyvíjí vaše pozice ve vyhledávání, jak se daří indexovat obsah vašeho webu, a  jak si vedete v porovnání s ostatními. Za pomocí jednoduchých a názorných instrukcí v češtině budete krok za krokem své SEO vylepšovat a svůj pokrok můžete sledovat průběžně  v přehledném dashboardu.

Doporučujeme také

ACTIVE 24 SEO

Se SEO nástrojem snadno získáte lepší pozici ve výsledcích vyhledávání díky navrhované optimalizaci webu a zároveň budete mít detailní srovnání s konkurenčními weby.

ACTIVE 24 Ads

Jednoduchý a přehledný nástroj, pomocí kterého si vytvoříte optimální reklamu na Google, která se bude automaticky hradit z vašeho měsíčního kreditu 1000 - 5000 Kč.

Komplet Online Marketing

Využijte potenciál online marketingu na maximum. Tento balíček obsahuje SEO nástroj, manager reklam a chytrého správce vaší Google My Business karty.