Buďte nepřehlédnutelní

Otestujte, jak je na tom váš web

ACTIVE 24 Listing

Spravujte svůj lokální marketing profesionálně a maximalizujte tak svoji viditelnost ve vyhledávačích. Zaregistrujte se do všech důležitých online adresářu a s lehkostí udržujte své informace vždy aktuální. Navíc budete mít dokonalý přehled a možnost reagovat na každé hodnocení, které vám vaši zákaznící napíší. 

2 340 Kč na 6 měsíců bez DPH

Cena s DPH je 2 831,40 Kč

Pomocí ACTIVE 24 Ads snadno vytvoříte precizně zacílené reklamní kampaně pro vyhledávače – a to během pár minut. Využijte pro svůj web naplno potenciál search engine marketingu (SEM). ACTIVE 24 Ads vám ve třech jednoduchých krocích pomůže porozumět a bez problému vytvářet funkční kampaně, díky kterým budou vaše stránky zákazníkům vždycky na očích.

 

Doporučujeme také

ACTIVE 24 SEO

Se SEO nástrojem snadno získáte lepší pozici ve výsledcích vyhledávání díky navrhované optimalizaci webu a zároveň budete mít detailní srovnání s konkurenčními weby.

ACTIVE 24 Ads

Jednoduchý a přehledný nástroj, pomocí kterého si vytvoříte optimální reklamu na Google, která se bude automaticky hradit z vašeho měsíčního kreditu 1000 - 5000 Kč.

Komplet Online Marketing

Využijte potenciál online marketingu na maximum. Tento balíček obsahuje SEO nástroj, manager reklam a chytrého správce vaší Google My Business karty.