Dělejte si dobrou reklamu

Otestujte, jak je na tom váš web

ACTIVE 24 Ads

Chytrý a přehledný SEM (search engine marketing) nástroj, se kterým si úplně jednoduše vytvoříte vlastní optimalizované reklamy na Googlu. Veškeré placené reklamy se pak budou hradit automaticky – z vámi nastaveného měsíčního rozpočtu 1 000 až 5 000 Kč.
 

1 248 Kč na 6 měsíců bez DPH

Cena s DPH je 1 510,08 Kč

Pomocí ACTIVE 24 Ads snadno vytvoříte precizně zacílené reklamní kampaně pro vyhledávače – a to během pár minut. Využijte pro svůj web naplno potenciál search engine marketingu (SEM). ACTIVE 24 Ads vám ve třech jednoduchých krocích pomůže porozumět a bez problému vytvářet funkční kampaně, díky kterým budou vaše stránky zákazníkům vždycky na očích.

 

Doporučujeme také

ACTIVE 24 SEO

Se SEO nástrojem snadno získáte lepší pozici ve výsledcích vyhledávání díky navrhované optimalizaci webu a zároveň budete mít detailní srovnání s konkurenčními weby.

Komplet SEO

Výhodný balíček obsahuje nejen SEO nástroj, který vám může pomoci zvýšit návštěvnost na vašem webu, ale také neomezený hosting pro jeden web. Ušetříte tak 49 Kč měsíčně bez DPH.

Komplet Online Marketing

Využijte potenciál online marketingu na maximum. Tento balíček obsahuje SEO nástroj, manager reklam a chytrého správce vaší Google My Business karty.