ACTIVE 24 startup sponzoring

Podporujeme myšlenku pomoci všem, kteří se rozhodli podnikat na internetu. Rádi bychom přispěli k rozvoji kvalitních a nadějných internetových projektů v České republice. Rozhodli jsme se proto poskytnout naše služby zdarma vybraným začínajícím internetovým projektům.

ACTIVE 24 startup sponzoring

Rozjíždíte nový online projekt? Hledáte pro něj kvalitní webhosting nebo virtuální server? Nemáte dostatek financí na provoz takových služeb? Věříte tomu, že Váš projekt stojí na dobré a prospěšné myšlence a obstál by v našem výběru? Pak se přihlaste do našeho programu přes e-mail startup@active24.cz.

Detaily o našem startup sponzoringu:

1. Přihlášení projektu

Svůj projekt můžete přihlásit kdykoliv zasláním žádosti na e-mailovou adresu startup@active24.cz.

2. Podmínky poskytnutí startup sponzoringu

Při výběru projektů, které se rozhodneme sponzorovat, záleží nejen na myšlence projektu ale i kvalitě a obsahu informací, kterými bude projekt popsán. Zajímá nás hlavní myšlenka Vašeho projektu. Popište nám, jak se bude projekt rozvíjet, co všechno jste pro realizaci projektu dosud udělal/a. Tyto informace prosím uveďte ve své žádosti.

Podmínkou poskytnutí startup sponzoringu je umístění banneru ACTIVE 24 na sponzorovaném webu a podpis jednoduché sponzoringové smlouvy. Vyhrazujeme si právo na výběr projektů, které se rozhodneme sponzorovat. Nepodporujeme herní portály a portály s obsahem, který není v souladu s dobrými mravy a se zákony ČR. ACTIVE 24 startup sponzoring neplatí pro stávající zákazníky ACTIVE 24.

Sponzoring webhostingu nabízí ACTIVE 24 také pro webové prezentace neziskových organizací.

3. Služby na výběr

1) DOMÉNA na 1 rok ZDARMA

Registrace domény s koncovkou .cz, .sk, .eu, .com, .net, .org, .info nebo .biz. V případě, že doménu již máte a je registrována u jiného poskytovatele, podmínkou je její převod k nám.

 

2) WEBHOSTING na 3 roky ZDARMA

Výběr z nabídky našeho webhostingu najdete na http://www.hosting.cz/

 

3) SERVEROVÉ ŘEŠENÍ až na 1 rok zdarma

Výběr serverových řešení najdete na http://www.servery.cz/

Snažíme se poskytnout podporu co nejvíce projektům. Maximální podpora jednomu projektu je nastavena na 12 000,- podle našich prodejních cen.

Spuštěné Start up projekty

 

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).