Kompletní online marketing

Komplet Online Marketing

Přiveďte davy návštěvníků na svůj web. Využijte nejvýhodnější kombinaci našich online marketingových služeb a získejte náskok před konkurencí. Tento balíček obsahuje:

621 Kč za měsíc bez DPH

Cena s DPH je 751,41 Kč

Výhodný balíček obsahuje hostingový balíček Komplet, SEO nástroj pro zvýšení návštěvnosti webu, manažer reklam, díky kterému aktivně oslovíte nové zákazníky, a v neposlední řadě také správce Google MyBusiness karty. Ušetříte až 205 Kč měsíčně bez DPH.

 

FAQ

Je možné přejít z webhosting Komplet na Komplet SEO+Ads?

Ano, již zřízený webhosting Komplet můžete snadno převést na výhodný balíček Komplet SEO+Ads ze svého zákaznického centra.

Kolik doplatím pokud přejdu z webhosting Komplet na Komplet SEO+Ads? 

Cena balíčku Komplet SEO+Ads ke zřízenému webhostingu je 260 Kč bez DPH měsíčně (314,60 Kč s DPH). Doplatek se dopočítává do data původní expirace balíčku. Cena balíčku Komplet SEO+Ads ke zřízenému webhostingu je 309 Kč bez DPH měsíčně (3373,89 Kč s DPH

ACTIVE 24 SEO

Se SEO nástrojem snadno získáte lepší pozici ve výsledcích vyhledávání díky navrhované optimalizaci webu a zároveň budete mít detailní srovnání s konkurenčními weby.

ACTIVE 24 Ads

Jednoduchý a přehledný nástroj, pomocí kterého si vytvoříte optimální reklamu na Googlu, která se bude automaticky hradit z vašeho měsíčního kreditu 1000 - 5000 Kč.