Zákaznické centrum

Nemáte přístupové údaje?

Jste zde poprvé?

Webmail

zabalit

Standard a Business Mail

Přihlášení

Vedení společnosti

Vedení společnosti

Vzhledem k potřebě rychlých reakcí musí být rozhodovací procesy jednoduché a transparentní. Seznamte se s vedoucími služeb ACTIVE 24:

Petr Šmída, ředitel a jednatel

Rodištěm a dodnes i tím pravým domovem je pro Petra malebné východočeské Nové Město nad Metují.
Po studiích na Vysoké škole ekonomické v Praze začal svoji profesní kariéru v dnešním T–Mobile (dříve RadioMobil), kde pracoval téměř 10 let v oblasti personalistiky s přesahem do dalších oblastí, hlavně řízení a rozvoje kvality, řízení zákaznického servisu, projektového řízení a prodeje.

Od června 2007 začal Petr Šmída pracovat pro ACTIVE 24 jako Manažer lidských zdrojů, k čemuž v červnu 2008 přibyly zodpovědnosti ve funkci jednatele a ředitele společnosti. Důvodem, proč si vybral právě ACTIVE 24 je, jak sám říká: „Nekonečný prostor pro iniciativu a realizaci a kromě toho také normální, rovné lidské vztahy ve firmě.“

Volný čas rád tráví muškařením a fotografováním.

Zdeněk Brůna, technický manažer

Narodil se ve Sklenařicích (www.sklenarice.com), studia absolvoval na ČVUT FEL, kde od roku 1999 externě spolupracoval s firmou ICZ. Po civilní službě se do ICZ vrátil na pozici projektového manažera v oddělení outsourcingových služeb. Další zastávkou již byla ACTIVE 24, kde Zdeněk zastával nejdříve pozici vedoucího serverhousingové divize a manažera dedikovaných serverů, od listopadu 2005 je technickým ředitelem.

Na práci pro ACTIVE 24 nejvíce oceňuje možnost poznat nové IT technologie a trendy, kontakt s výraznými postavami českého i světového IT, spolupráci s bezva partou lidí, která táhne za jeden provaz a rychle dosahuje výsledků, ale i náročnost a různorodost úkolů, které mu nedávají vydechnout.

Ke Zdeňkovým koníčkům patří aktivní sport (MTB, běh na lyžích, squash, floorbal, badminton), je velkým fanouškem HC Pardubice a Svijanského piva, k jeho osobě patří i velký patriotismus k regionu, ze kterého pochází, tj. západních Krkonoš a Jizerských hor.

Vítězství bez boje není vítězství, lehké cesty k úspěchu ho v životě nenaplňují.

Michal Foist, manažer zákaznické podpory

Michal je rodákem z pohraničního Chodska, odtud zřejmě pramení i hraničářsko-opatrovnické rysy jeho charakteru. Někteří ze stávajících klientů naší společnosti si ho mohou pamatovat již ze zákaznické podpory hosting.cz, se kterou spolupracoval od roku 1998. Má tedy v oboru rozsáhlou praxi.

V ACTIVE24 vedl tým zákaznické podpory pro zahraniční klienty, poté se několik let účastnil realizace stěžejních interních projektů společnosti a od března 2013 zastává funkci manažera zákaznické podpory. Důraz klade na teamovou spolupráci a kvalitní interní komunikaci. Jeho jasným cílem je spokojenost našich zákazníků a týmu jeho kolegů.

Ve volném čase je otcem rodiny, manželem, muzikantem, pilotem, leteckým modelářem a nadšeným kynologem-amatérem.

František Grunt, manažer marketingu

František pochází z Liberce, od svých vysokoškolských studií se však jeho druhým domovem stala Praha a okolí. První zkušenosti z obchodu a marketingu čerpal jako obchodník s knihami v Kartografii Praha, postupně se však přeorientoval na marketing, před nástupem do ACTIVE 24 (duben 2008) působil jako manažer marketingu v několika českých i zahraničních společnostech.Na práci pro ACTIVE 24 ho baví nejvíce široký záběr, pestrost a skvělý kolektiv spolupracovníků.

Důležitou součástí Františkova života jsou i koníčky, zejména sport (kolo, golf, florbal), cestování i fotografování (kromě Austrálie a Antarktidy projel všechny kontinenty), kultura (hlavně knížky) a hodně času tráví s rodinou.

Odvážnému štěstí přeje je jeho krédem, kterým se řídí jak v práci, tak i v osobním životě.