Zákaznické centrum

Nemáte přístupové údaje?

Jste zde poprvé?

Webmail

zabalit

Standard a Business Mail

Přihlášení

Vedení společnosti

Vzhledem k potřebě rychlých reakcí musí být rozhodovací procesy jednoduché a transparentní. Seznamte se s vedoucími služeb ACTIVE 24:

Petr Šmída, ředitel a jednatel

Rodištěm a dodnes i tím pravým domovem je pro Petra malebné východočeské Nové Město nad Metují.
Po studiích na Vysoké škole ekonomické v Praze začal svoji profesní kariéru v dnešním T–Mobile (dříve RadioMobil), kde pracoval téměř 10 let v oblasti personalistiky s přesahem do dalších oblastí, hlavně řízení a rozvoje kvality, řízení zákaznického servisu, projektového řízení a prodeje.

Od června 2007 začal Petr Šmída pracovat pro ACTIVE 24 jako Manažer lidských zdrojů, k čemuž v červnu 2008 přibyly zodpovědnosti ve funkci jednatele a ředitele společnosti. Důvodem, proč si vybral právě ACTIVE 24 je, jak sám říká: „Nekonečný prostor pro iniciativu a realizaci a kromě toho také normální, rovné lidské vztahy ve firmě.“

Volný čas rád tráví muškařením a fotografováním.

Michal Foist, manažer zákaznické podpory

Michal je rodákem z pohraničního Chodska, odtud zřejmě pramení i hraničářsko-opatrovnické rysy jeho charakteru. Někteří ze stávajících klientů naší společnosti si ho mohou pamatovat již ze zákaznické podpory hosting.cz, se kterou spolupracoval od roku 1998. Má tedy v oboru rozsáhlou praxi.

V ACTIVE24 vedl tým zákaznické podpory pro zahraniční klienty, poté se několik let účastnil realizace stěžejních interních projektů společnosti a od března 2013 zastává funkci manažera zákaznické podpory. Důraz klade na teamovou spolupráci a kvalitní interní komunikaci. Jeho jasným cílem je spokojenost našich zákazníků a týmu jeho kolegů.

Ve volném čase je otcem rodiny, manželem, muzikantem, pilotem, leteckým modelářem a nadšeným kynologem-amatérem.

Martina Pohořelická, manažerka marketingu

Martina strávila v ACTIVE 24, dříve Globe Internet, s.r.o., většinu svého dosavadního profesního života, který proložila šestiletou mateřskou dovolenou.

Webhostingový byznys má díky tomu dnes dostatečně hluboko pod kůží. V předchozích letech působila na marketingovém oddělení ACTIVE 24 jako produktový a projektový manažer a vysloužila si pověst náročné a leckdy neústupné kolegyně.

Příležitosti, které ji v životě potkávají, je zvyklá nenechávat ležet u cesty. A tak i vedení marketingového oddělení chápe jako výzvu, každodenní dobrodružství a zároveň velkou zodpovědnost. Přestože by ji její kolegové i přátelé pravděpodobně označili za poměrně komplikovanou osobnost, má v oblibě jednoduchá a elegantní řešení.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).