Vedení společnosti

Vzhledem k potřebě rychlých reakcí musí být rozhodovací procesy jednoduché a transparentní. Seznamte se s vedoucími služeb ACTIVE 24.

Ján Cifra, CEO CEE

Tomáš Srnka, CTO CEE 

Ľuboš Ľahký, CMO CEE

Martina PohořelickáCountry manažerka ČR

Martina Pohořelická

Martina strávila v ACTIVE 24, dříve Globe Internet, většinu svého dosavadního profesního života. Pěknou řádku let se věnovala produktům a projektům, následně vedla marketingové oddělení. V současné době má na starosti náš hostingový byznys na českém trhu.

Tomáš Hála, manažer bezpečnosti a provozu IT

Tomáš Hála

Tomáš vystudoval výpočetní techniku na elektrotechnické fakultě ČVUT. Do ACTIVE 24 nastoupil v r. 2007 jako Linux administrátor, od r. 2009 Linux tým vedl a nyní má na starosti celé provozní oddělení a bezpečnost i rozvoj služeb.
Bezpečnost považuje za svou prioritu a nekonečný proces učení se, promítání nových poznatků do reálného provozu a edukace lidí, kteří s technologiemi pracují. Nové technologie rád poznává, přesto při jejich nasazování postupuje v praxi spíše konzervativně.
Ve volném čase se věnuje zejména početné rodině, relaxačně sportuje a v neposlední řadě rád vyhledává hezky provedené geocache.

Eva Kianičková, manažerka zákaznické podpory

foto_vedeni_evka

Předtím než se Eva stala součástí Active24, tak měla na starosti oddělení Zákaznické podpory v knihkupectví Martinus. Ráda hledá cesty, jak splnit zákazníkovo očekávání a spolu s týmem se snaží dělat všechno proto, aby zákazníci Active24 byli nespokojenější na trhu.