Centrum Paraple

Za každou .CZ doménu, registrovanou nebo obnovenou u ACTIVE 24, věnujeme 1 Kč CENTRU PARAPLE a společně tak podpoříme handicapované spoluobčany.

Centrum Paraple je sociálně rehabilitační a poradenské centrum. Pomáhá lidem s poškozením míchy po úrazu nebo onemocnění v průběhu života žít dál podle svých představ. Ztráta původní možnosti pohybu a dalších funkcí organizmu je velkým zásahem do života člověka i jeho rodiny. Člověk, u kterého došlo k poškození míchy, prochází v České republice nejdřív léčením na některé ze 4 spinálních jednotek v Praze, Brně, Liberci a Ostravě.

Potom následuje léčení a rehabilitace v některém z rehabilitačních ústavů. Odborný tým centra, složený ze zástupců mnoha profesí – sociálních pracovníků, fyzioterapeutů, ergoterapeutů, psychologů, zdravotních sester, osobních asistentů, instruktorů soběstačnosti na vozíku a dalších pomáhá klientům Centra Paraple zvládnout těžké období po úrazu nebo nemoci, zlepšit svou fyzickou a psychickou kondici, dosáhnout co největší samostatnosti a získat novou energii k překonávání překážek. Součástí služeb je i podpora v oblasti zdravého životního stylu, rodičovství, pracovního uplatnění, nalezení nových zájmů a koníčků a v mnoha dalších specifických oblastech. Centrum Paraple poskytuje sociální rehabilitaci formou pobytů o délce 2 – 4 týdny, které lze opakovat a nabízí také odborné poradenství. Služby využívá každý rok více než 1 400 lidí z celé České republiky.

Více na www.paraple.cz

Objednat doménu

Kontaktujte nás +420 234 262 000 marketing@active24.cz

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).