Zákaznické centrum

Nemáte přístupové údaje?

Jste zde poprvé?

Webmail

zabalit

Standard a Business Mail

Přihlášení

O ACTIVE 24

ACTIVE 24 patří mezi celoevropsky nejvýznamnější poskytovatele služeb v oblasti webhostingu a domén. Nabídku služeb má ale daleko širší, přesvědčte se! Charakterizuje nás vysoká profesionalita, technologická vyspělost a vůle k inovativním řešením. Zároveň si však uvědomujeme, že dokonalé technologie nejsou ničím bez lidí, kteří je využívají. Součástí našeho kréda je proto také maximální otevřenost zákazníkům, jejich přáním a potřebám.

Společnost s domácí tradicí

1996
vznik sdružení GLOBE INTERNET
1997
vznik GLOBE INTERNET společnost s ručením omezeným
2004 červen
vložení kapitálu ACTIVE 24 do GLOBE INTERNET
2004 prosinec
přejmenování GLOBE INTERNET na ACTIVE 24

Od roku 2005 firma vstoupila do nového, zatím nejúspěšnějšího období své historie. Značně se rozrostla, modernizovala a vydobyla si přední místo na domácím trhu. Navzdory všem změnám však společnost nikdy neopustilo to, co ji charakterizovalo od samého počátku: nadšení, preciznost a úcta k zákazníkům, kteří jejích služeb využívají.

ACTIVE 24 dnes

Filozofie ACTIVE 24 je prostá. Vychází z přesvědčení, že uživatel internetu tu není od toho, aby řešil technické problémy, ale proto, aby v plné míře využil možností, které správně fungující internetová síť nabízí. To je důvod, proč se neustále vyvíjíme, přizpůsobujeme novým trendům a proč se snažíme bleskově reagovat na všechny změny v požadavcích trhu. Chceme, aby se naši klienti mohli na 100 % věnovat svým profesním či soukromým aktivitám a starost o provoz internetových služeb nechali na nás. Tento přístup nám získal již více než 320 000 zákazníků.

To, co platí pro ACTIVE 24 jako celek, platí i pro ACTIVE 24 v České republice. Také my se vyvíjíme, inovujeme a hledáme efektivnější způsoby, jak našim zákazníkům na internetu poskytnout ještě více komfortu a bezpečí. Proto kromě nejmodernějších technologií investujeme také do našich zaměstnanců, neboť jenom oni mohou být nositeli skutečně plodných změn a inovací. ACTIVE 24 v České republice má v současnosti přibližně 41 zaměstnanců či spolupracovníků a jejich věkový průměr činí 31 let. Právě díky jejich pracovitosti, odborným znalostem a kreativitě můžeme vyvíjet nové produkty a doplňkové služby vycházející vstříc tomu, co uživatelé internetu opravdu chtějí a potřebují.

Kontaktujte nás +420 234 262 000 marketing@active24.cz

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).