Full-Stack PHP developer

Chceš vyvíjet produkty, které používají desetitisíce zákazníků? Jestli tě láká práce na dynamických end-to-end projektech v malém týmu a kromě samotného vývoje se chceš podílet i na designu řešení, jsi na správné stopě.

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?

  • Před ranním stand-upem o desáté si dáš s kolegy z develu kávičku. Potom proberete, na čem zrovna pracuješ, co se ti daří a s čím případně potřebuješ helpnout.
  • Tvým denním chlebem bude návrh, kódování a code review na nových projektech, které zadávají naši product owneři. A tvou zodpovědností vybírat vhodnou technologii a návrhové vzory.
  • Pravidelně budeš spolupracovat s ostatními PHP developery, naším front end developerem a project managerem tvého projektu.
  • Důležité je, že řešení budeš nejen navrhovat, ale také objasňovat a diskutovat o něm s kolegy z týmu. Hledáme člověka, který se nebojí vykasat rukávy a pustit se i do kódování. Využívat budeš hlavně Laravel a Symfony.
  • Kromě větších nově vznikajících projektů, jako jsou nová objednávka nebo integrace nových služeb spojená s technickou změnou našich systémů, se budeš setkávat i s operativními úlohami na údržbu a drobné vylepšení a s feature parity projekty.
     

Očekáváme od tebe

Co můžeš očekávat od nás

Nabízíme:

Místo: Praha  nebo remote work
Pracovní poměr: HPP nebo freelance

lokalita praha

Kontaktuj nás