Poslední Java vývojář/ka

Hledá se poslední Java vývojář! Že prý takoví došli a teď už jsou jen samí self-employed SW architekti, případně CEOs jednočlenných firem, kteří si pečlivě vybírají, koho za šílenou sumu obšťastní svou dočasnou přítomností.

Kdo nejsme:

Na rovinu a bez vytáček - nejsme největší, nejprogresivnější ani nejglobálnější korporace s vlastní budovou na Chodově. U nás nejezdíme do kantýny po skluzavce a nemáme offsajty na Fidži. Víme o firmách, kde lidé na podobných místech dostávají větší prachy a někde možná i s autem nebo aspoň s nejtenčím MacBookem. Nemáme desetistránkový katalog atraktivních zaměstnaneckých benefitů a nemůžeme nabídnout ani moderní maticové struktury nebo vytuněné směrnice pro každý projektový úkol. Jsme prostě taková normální dobrá firma na českém internetu.

A dost nás to baví! Takže co si sakra u nás asi tak můžeme užívat?

Jenže nám chybíš ty, se znalostí Java EE, SQL a relačních databází, moderních frontendových technologií, ideálně když umíš i základy Linuxu a skriptování. Takže čistě pro případ, že by tam někde venku ještě jeden, úplně poslední Java vývojář byl a chtěl by se o nás dozvědět víc, ať se prosím ozve Blance. Rádi bychom ho k nám pozvali na kafe. Jo a abychom nezapomněli, nemusí to být borec na full-time, jsme flexibilní.