Investujte do VMS – prozradíme vám proč

Virtual Managed Server neboli VMS je vysoce výkonný server, který zajistí rychlost a maximální dostupnost vašeho webu. Na rozdíl od klasických hostingových balíčků se tedy jedná o výkonnější a rychlejší službu, která vám přinese nespočet výhod.

Co je VMS a jak funguje

VMS je propracovanější variantou pro hostování webových stránek, aplikací a dalších projektů. Na rozdíl od základního sdíleného hostingu, kde systémové prostředky sdílíte se spoustou dalších zákazníků, vám však garantuje systémové prostředky vyhrazené jen pro vás – a to je benefit k nezaplacení. VMS tak nabízí výhody vlastního serveru, přičemž jeho pořízení vás přijde na mnohem menší peníze.

INVESTUJTE-DO-VMS

Jaké jsou výhody VMS u ACTIVE 24

VMS u ACTIVE 24 vám vedle rychlé dostupnosti webu poskytne další benefity v ceně služeb, které mohou být u ostatních poskytovatelů zpoplatněné. Tyto služby vnímáme jako naprostou nezbytnost pro provoz seriózního webu, e-shopu či jiného projektu, tudíž jsou u nás součástí každého VMS balíčku. Pojďme si tedy detailně projít, proč se vám investice do VMS u ACTIVE 24 vyplatí a co všechno tím získáte.

1. Bezkonkurenční rychlost

Podceňovat důležitost rychlého a kvalitního serveru se nevyplácí, proto také do technického zázemí řadu let investujeme nemalé částky. Máme méně projektů na jednom zařízení, díky čemuž bude váš online byznys šlapat kvapněji než ty konkurenční. Rychlost načítání stránek a jejich dostupnost má totiž mocný vliv i na vyhledávače, které vyhodnocují vyhledávání stránek mimo jiné právě podle rychlosti načítání. Navíc svižnější tempo rovná se svižnější prodej, takže ve výsledku budete spokojeni vy, vyhledávače a především vaši zákazníci.

2. Žádné extra poplatky za SSL certifikáty

V ceně balíčku jsou zahrnuté SSL certifikáty na všechny vaše domény. Ty zajistí rychlost stránek a zároveň zvýší jejich důvěryhodnost. Dokonale zabezpečíme vaše data, čímž získáte dobré renomé nejen mezi zákazníky. Každý VMS server má vlastní přiřazenou IP adresu, kterou s nikým nesdílíte.

3. Zálohování a vracení dat ze záloh jako samozřejmost

Vaše stránky pečlivě zálohujeme den co den pro případ, že byste třeba něco omylem smazali. Samotná zpětná obnova dat není žádná raketová věda – zvládnete ji provést vlastnoručně přes webové rozhraní.

4. Zajištěná administrace a nonstop zákaznická podpora

VMS je server se zajištěnou správou, takže si nepotřebujete najímat osobního administrátora – o vše se postaráme my. Svůj server můžete snadno ovládat pomocí online rozhraní v našem Zákaznickém centru. Je to podobně jednoduché jako správa klasického hostingu. Navíc u nás najdete spolehlivou telefonickou i písemnou podporu, která je vám k dispozici 24/7/365. Odpovídáme v rámci minut a jsme tu pro vás nonstop – nehledě na to, jestli je (bílá) neděle nebo 2 hodiny ráno. 

VMS pro projekty, na kterých vám záleží

Pokud tedy hledáte způsob, jak efektivně, s předvídatelnými náklady a top servisem hostovat projekty, na kterých vám opravdu záleží, rozhodně se vám investice do VMS vyplatí. A vězte, že se vám to mnohonásobně vrátí na obratu. Závěrem si ještě jednou shrňme do malé přehledné kostky, proč díky VMS u ACTIVE 24 strčíte konkurenci do kapsy.

  • Váš web bude rychlejší než konkurence.
  • SSL certifikát, které zabezpečí váš web, je u nás zdarma. 
  • Denní zálohování a obnova dat jsou v ceně. 
  • Administrace je jednoduchá, správu serveru za vás provádíme my. 
  • Naše zákaznická podpora reaguje obratem a je vám k dispozici 24/7/365.
  • VMS jsou provozovány na vysoce dostupných značkových serverech.
  • Neomezený přenos dat v rámci NIXu.
  • Neomezený počet hostingů u každého VMS balíčku.

Mimochodem, kdybyste se mezi jednotlivými balíčky z naší VMS nabídky nemohli rozhodnout, případně potřebovali poradit s čímkoliv jiným z oboru, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu.

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 4.6/5

Počet hlasů: 77