Google Ads kupón

K vaší nové objednávce webhostingu u ACTIVE 24, vám zdarma věnujeme kredit 1000 Kč do online reklamního systému Google Ads . Kredit mohou využít jen ti zákazníci, kteří ještě nemají založený účet Google Ads

1000 Kč zdarma pro vaši reklamu na Google

googlekupon

Kdo od nás dostane zdarma kupón Google Ads ?

Každý, kdo si u nás objedná a zaplatí webhosting a ještě nemá účet v reklamním systému Google Ads

Budu umět nastavit reklamu na Google?

Pokud budete potřebovat pomoct s nastavením vaší inzerce, odborníci z Google vám zdarma rádi pomůžou na bezplatné telefonní lince 800 500 337

Co je Google Ads?

Google Ads je samoobslužný reklamní systém, který zobrazí textový inzerát na vaše stránky v kolonce "Sponzorované odkazy" na www.google.cz, www.google.com nebo na tzv. obsahové síti Google - partnerských serverech, webových stránkách či blozích. Více informací.

Co získáte s Google Ads ?

Díky Google Ads budete moci propagovat vaše výrobky/služby/stránky u výsledků vyhledávání na největším světovém vyhledávači nebo na rozsáhlé síti partnerských stránek. Efektivněji tak zacílíte na své potencionální zákazníky, klienty či čtenáře.

Nevíte-li si rady kontaktujte bezplatnou zákaznickou podporu Google na telefonním čísle 800 500 338.

Smluvní podmínky této nabídky

  • Nabídka je k dispozici pouze pro zákazníky s fakturační adresou v České republice.
  • Každý inzerent smí použít jeden propagační kód.
  • Chcete-li nabídku aktivovat, zadejte do svého účtu propagační kód do 28. únor 2022. Chcete-li tuto nabídku využít, je nutné zadat kód do 14 dní od prvního zobrazení reklamy zaznamenaného ve vašem prvním účtu Google Ads. Pokud požadavek na způsobilost související s nabídkou splňuje tím, že znovu aktivujete účet, který byl neaktivní minimálně 60 dní, musíte do svého účtu zadat propagační kód do 10 dnů od obnovení.
  • Chcete-li získat kredit, musí ve vaší reklamní kampani během 30 dnů vzniknout náklady minimálně ve výši Kč 500 (bez daní). Nestačí provést platbu ve výši Kč 500. Měření nákladů na reklamy až do výše Kč 500 začíná po zadání kódu.
  • Kredit bude obvykle připsán do Přehledu fakturace vašeho účtu do pěti dnů od dokončení kroků 2 a 3.
  • Kredit se vztahuje pouze na budoucí náklady na reklamy. Kredit nelze použít na náklady vzniklé před zadáním kódu.
  • Po vyčerpání kreditu neobdržíte žádné oznámení a všechny další náklady na reklamy budou účtovány pomocí vaší platební metody. Pokud v zobrazování reklam pokračovat nechcete, můžete kampaně kdykoli pozastavit nebo smazat.
  • Podmínkou pro získání propagačního kreditu je úspěšné dokončení fakturace z vašeho účtu a skutečnost, že řádně plníte své povinnosti spojené s účtem Google Ads.
  •  Úplné znění smluvních podmínek naleznete zde.