SEO + Hosting = ♡ 

Komplet SEO

Přiveďte díky SEO na svůj web maximum návštěvníků bez velkých investic. ACTIVE 24 SEO vám pomůže váš web optimalizovat pro vyhledávače a vybudovat lepší pozici ve výsledcích neplaceného vyhledávání.

Výhodný balíček obsahuje nejen SEO nástroj, který vám může pomoci zvýšit návštěvnost na vašem webu, ale také neomezený hosting pro jeden web. Ušetříte tak 49 Kč měsíčně bez DPH.

 

99 Kč bez DPH za měsíc

179 Kč bez DPH za měsíc

Cena s DPH je 119,79 Kč

Akční cena platí na první platební období.

ACTIVE24 SEO (search engine optimization) vyhodnotí slabiny vašeho webu a ukáže vám, co je potřeba změnit,  aby se váš web umisťoval ve výsledcích vyhledávání před konkurenčními weby.  

V přehledném dashboardu uvidíte, jak se vyvíjí vaše pozice ve vyhledávání, jak se daří indexovat obsah vašeho webu, a  jak si vedete v porovnání s ostatními. Za pomocí jednoduchých a názorných instrukcí v češtině budete krok za krokem své SEO vylepšovat a svůj pokrok můžete sledovat průběžně  v přehledném dashboardu.

 

FAQ

Je možné přejít z webhosting Komplet na Komplet SEO?

Ano, již zřízený webhosting Komplet můžete snadno převést na výhodný balíček Komplet SEO ze svého zákaznického centra.

Kolik doplatím pokud přejdu z webhosting Komplet na Komplet SEO? 

Cena balíčku Komplet SEO ke zřízenému webhostingu je 139 Kč bez DPH měsíčně (216,59 Kč s DPH). Doplatek se dopočítává do data původní expirace balíčku. Cena balíčku Komplet SEO ke zřízenému webhostingu je 179 Kč bez DPH měsíčně (216,59 Kč s DPH

Doporučujeme

Moje stránky Standard

199 CZK excl. VAT per month

(240,79 CZK with VAT)

Website with unlimited number of pages (on one domain) and 2 GB space.