Přiveďte víc návštěv

Otestujte si, jak je na tom váš web

Až 81% zákazníků začíná svůj nákup vyhledáváním, proto je důležité, aby se vaše webová stránka objevovala na předních místech výsledků vyhledávání na Googlu nebo jiných vyhledávačích. Přivést více návštěvníků na váš web vám pomohou dva základní prostředky - tzv. SEO (optimalizace webu pro vyhledávače) a reklama na Googlu, ideálně ale kombinace obou. 

ACTIVE 24 SEO

79 Kč/měsíc
179 Kč bez DPH za měsíc

Získáte lepší pozici díky optimalizaci webu pro vyhledávače a také detailní srovnání s weby vaší konkurence.

Akční cena platí bez DPH na první platební období.

Více informací

ACTIVE 24 Ads

Jednoduchý a přehledný nástroj, pomocí kterého si vytvoříte optimální reklamu na Googlu, která se bude automaticky hradit z vašeho měsíčního kreditu 1000 - 5000 Kč.

208 Kč bez DPH za měsíc

Cena s DPH je 251,68 Kč

Více informací

ACTIVE 24 Listing

Využijte výhody Google MyBusiness karty, díky které Google zobrazí přednostně aktuální informace, které vaši zákazníci hledají nejčastěji.

390 Kč bez DPH za měsíc

Cena s DPH je 471,9 Kč

Více informací

ACTIVE 24 SEO

Skvělým výsledkům v neplaceném vyhledávání dosáhnete ve čtyřech krocích díky přehlednému průvodci  optimalizovanému pro WordPress a Moje stránky:

Obsahuje videonávody, přehledné grafy a další tipy

ACTIVE 24 Ads

Nastavení on-line reklamy na Googlu nikdy nebylo snazší a efektivnější. Vyplníte pár základních informací, nástroj vyhledá podobné stránky a jejich reklamy a vy je jednoduše přizpůsobíte na míru vašemu webu. Na každý měsíc si nabijte kredit, ze kterého se reklama uhradí, ve výši 1000, 2000 nebo 5000 Kč.

ACTIVE 24 Listing

Díky Google Listing si můžete být jistí, že vaši zákazníci najdou vždy aktuální to, co je zajímá nejčastěji - vaši otevírací dobu, telefonní číslo, adresu a kontaktní mail. Google jim to nabídne přednostně v kartě firmy. Stejné údaje můžete promítnout i dalších platforem.

JEDNODUŠŠÍ UŽ TO NEBUDE, VĚŘTE NÁM

3 kroky k vašemu online úspěchu

1
BUĎTE VIDĚT

Optimalizujte SEO abyste byli snadno dohledatelní ve vyhledávačích.

2
PROPAGUJTE SE

Získejte náskok před svou konkurencí správně umístěnou reklamou.

3
SDÍLEJTE INFOMRACE 

Dejte o sobě vědět zákazníkovi dřív než přijde na váš web.