Loopia Group, do které patří i ACTIVE 24, získala také slovenskou hostingovou jedničku WebSupport

Loopia Group posílila o další webhostingovou společnost, tentokrát slovenský WebSupport. Po akvizici ACTIVE 24 vloni v červnu jde o její druhou investici v regionu střední Evropy. 
 

Loopia Group pokračuje v akvizicích ve střední Evropě. Kupuje jedničku na slovenském trhu, společnost WebSupport, která zapůsobila především působivými výsledky v oblasti zákaznické spokojenosti a dosavadním dvouciferným růstem.

Po převzetí české hostingové firmy ACTIVE 24 v loňském červnu je to již druhá akvizice v tomto regionu za poslední rok a vedle ACTIVE 24 se i WebSupport stává součástí švédské skupiny Loopia Group. Ta si tak vytvořila dobrý základ pro další růst ve střední Evropě.

"Věřím, že WebSupport bude významným spoluhráčem uvnitř naší skupiny a těším se na naši úzkou spolupráci. Svoji pozici v regionu máme ambice posilovat i dále.“ uvádí Petr Šmída, ředitel ACTIVE 24.

"Těší nás, že se WebSupport stal součástí Loopia Group. Tým WebSupportu během posledních tří let ukázal, jak lze důsledným zaměřením na spokojené zákazníky a na budování kultury podnikavosti dosáhnout silného růstu a solidních finančních výsledků.", říká Sara Laurell, CEO Loopia Group.

Loopia Group je evropská webhostingová společnost, která působí také ve Skandinávii jako jednička tamějšího trhu, Loopia AB. Ta nedávno koupila švédského registrátora SE Direkt. Kromě toho provozuje služby pro zákazníky v Německu, Velké Británii, Nizozemí, Norsku, Srbsku, Slovensku a Španělsku.

Skupinu Loopia Group vlastní od června loňského roku severská investiční společnost Axcel, která se zaměřuje na středně velké firmy.

 

Pro více infromací prosím kontaktujte:

Sara Laurell, CEO Loopia Group, +46 72 708 4848, www.loopiagroup.com

Jan Cifra, CEO WebSupport, +421 903 184 310, www.websupport.sk

Petr Šmída, CEO ACTIVE 24, s.r.o., smida.petr@active24.cz, www.active24.cz