K hostingu .CZ
doména na rok ZDARMA

Vyberte si neomezený webhostingový balíček Komplet, Business nebo Expert na jeden rok a registraci .CZ domény získáte na stejné období ZDARMA. Náš moderní hosting zahrnuje všechny služby, které potřebujete, abyste své aktivity mohli úspěšně rozjet oline. Obzvlášť oceníte  neomezený prostor, neomezený počet databází a FTP přístupů. Všechny webové stránky na OS Linux automaticky opatřujeme důvěryhodným SSL/TLS certifikátem Let's Encrypt, který vám zajistí zabezpečený HTTPS přístup. Součástí balíčků jsou také e-mailové schránky a instalace oblíbených aplikací jako WordPress, Woocommerce nebo Joomla.

Webhosting Komplet

49 Kč bez DPH za měsíc (59,29 Kč s DPH)
SSL certifikát ZDARMA
instalace WordPressu

Vyberte si svou výhodu na první rok:

  • K neomezenému hostingu Komplet, Firma nebo Expert na 1 rok registrace .CZ domény ZDARMA. Podmínky*
  • Sleva na webhosting Firma (pro 5 webů) nebo Expert (pro 10 webů). Podmínky*
  • K registraci .CZ domény web s redakčním systémem Moje Stránky Start na 1 rok zdarma. Podmínky*
  • Nejoblíbenější redakční systémy zdarma - WordPress, Joomla, WooCommerce a další se na vaše webhostingové balíčky nainstalují automaticky a zdarma.
  • Garance vrácení peněz v případě vaší nespokojenosti platí pro všechny webhostingové balíčky (bez udání důvodu) do 14 dnů.
  • Při převodu stránek od konkurence vám dáme 100% hostingu navíc a s převodem webu vám pomůžeme. Do poznámky v objednávce prostě uveďte text “100 % webhostingu navíc”. Podmínky
  • Kupon GoogleAdWords - K vaší nové objednávce webhostingu u ACTIVE 24, vám zdarma věnujeme kredit 1000 Kč do online reklamního systému Google AdWords. Podmínky

 

*Podmínky akční nabídky

Akční nabídka platí pouze pro nové objednávky na první platební období. Na další platební období účtujeme standardní cenu dle platného ceníku. Slevy mezi sebou nelze vzájemně kombinovat. V případě využití Garance vrácení peněz za hosting nebude uplatněna sleva na doménu (vrácená částka bude ponížena o cenu domény).

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).