Bonusy ACTIVE 24

 • Instalace webu jedním kliknutím

  Každý náš zákazník může u svého webhostingu využít službu Instalace jedním kliknutím, která provede instalaci publikačních systémů WordPress, Joomla, Drupal, osCommerce a phpBB.

 • Micsrosoft WebMatrix

  Na našem hostingu je možné publikovat webové aplikace pomocí nástroje Microsoft WebMatrix. Ten přináší možnost jednoduchého nasazení řady redakčních systémů, e-shopů, blogů a systémů pro aplikace typu Wiki atp.

 • Garance vrácení peněz 14 dní

  Na následující služby, objednané přes naše internetové stránky active24.cz poskytujeme Garanci vrácení peněz 14 dní: webhosting, e-mailové řešení, Moje stránky, servery APS, VPS, VMS.

 • Webforward, Mailforward

  Služba Webforward přesměruje návštěvníky přicházející na váš web (doménu) na jinou vámi zvolenou adresu. Přesměrování je funkční i pro všechny subdomény. Služba Mailforward přesměruje veškerou elektronickou poštu přicházející na Vaši doménu (tzv. doménový koš) na jakoukoli jinou emailovou adresu.

 • DNSSEC

  U domény s aktivovanou službou DNSSEC budete mít větší jistotu, že se při jejím zadání do internetového prohlížeče skutečně zobrazí obsah vašich stránek.

 • Hosting na zkoušku

  Hosting u ACTIVE 24 můžete nezávazně vyzkoušet. Pokud do 14 dnů od spuštění služby nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni, vrátíme vám celou uhrazenou částku a to bez jakékoliv sankce.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).