Bonusy ACTIVE 24

Instalace webu jedním kliknutím

Každý náš zákazník může u svého webhostingu využít službu Instalace jedním kliknutím, která provede instalaci publikačních systémů WordPress, Joomla, Drupal, osCommerce a phpBB.

Hosting na zkoušku

Hosting u ACTIVE 24 můžete nezávazně vyzkoušet. Pokud do 14 dnů od spuštění služby nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni, vrátíme vám celou uhrazenou částku a to bez jakékoliv sankce.

Garance vrácení peněz 14 dní

Na následující služby, objednané přes naše internetové stránky, active24.cz poskytujeme Garanci vrácení peněz 14 dní: webhosting, e-mailové řešení, Moje stránky, servery APS, VPS, VMS.

Špičková technická kvalita a zázemí

Přesvědčte se o kvalitě a profesionalitě, kterou vám nabízíme. Od ledna 2020 využíváme pro napájení serverů v našem datacentru výhradně energii z obnovitelných zdrojů.

Garance kvality služeb

Pokud měsíční provoz virtuálního serveru bude z prokazatelné viny ACTIVE 24 nižší než 100%, má klient nárok na uplatnění sankcí směrem k ACTIVE 24.

Superstránka zdarma

Ke každé doméně u ACTIVE 24 máte možnost aktivovat si vlastní Superstránku se základními informacemi, propojením na sociální sítě a kontakty.

Webforward, Mailforward

Služba Webforward přesměruje návštěvníky přicházející na váš web (doménu) na jinou vámi zvolenou adresu. Přesměrování je funkční i pro všechny subdomény. Služba Mailforward přesměruje veškerou elektronickou poštu přicházející na Vaši doménu (tzv. doménový koš) na jakoukoli jinou emailovou adresu.

DNSSEC

U domény s aktivovanou službou DNSSEC budete mít větší jistotu, že se při jejím zadání do internetového prohlížeče skutečně zobrazí obsah vašich stránek.

Google Ads

K nové objednávce webhostingu od nás získáte kredit 1000 Kč na vaši reklamu v Google Ads .